Ana sayfa Magazin Kolundaki serum iğnesiyle canlı yayına çıktı

Kolundaki serum iğnesiyle canlı yayına çıktı

480
0

Dün kendisine ait sosyal medya hesabından hasta yatağından ağzında bir maske ile fotoğraf paylaşan Beyaz Tv. ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının  sunucusu olan Seda Akgüll takipçilerini korkuttu. Ünlü sunucunun maskeli hasta yatağından paylaştığı fotoğrafı sonrasında bir çok takipçisi Seda Akgül’ün koronavirüse mi yakalandığını düşünerek geçmiş olsun paylaşımında bulundular.

BAŞ DÖNMESİ ve EKLEM AĞRISI YAŞAMIŞ

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan sanatçılar arasında yer alan başarılı sunucu bugün Beyaz Tv.’de canlı olarak yayınlanan ve sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz adlı programda büyük başarılara imza atan Seda Akgül dün gece paylaştığı fotoğrafı koyarak “Dün bana adeta bebekler gibi bakan sevgili dostum Gülten Aşıcıoğlu’na hepinizin huzurunda teşekkür etmek istedim. Korkmayın koronavirüse yakalanmadım ama bende sizler gibi evham yaşadım. Hastaneye eklem ağrısı ve baş dönmesi şikayeti ile gittim. Şu anda çok iyiyi, yarın canlı yayında görüşürüz” dedi.

CANLI YAYINA SERUM İĞNESİYLE ÇIKTI

Bugün canlı olarak yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında dün yaşadığı rahatsızlıkla ilgili “Kendimi dün sopa ile dövülmüş gibi hissediyordum ve hemen hastaneye gittim. Geceyi hastanede geçirdikten sonra sabah gizlice kaçtım. Hastaneden rapor verdiler ama ben sizlerle olmayı tercih ettim. Hastaneden kaçarken kolumda katateri çıkartmayı unuttum, ve kolumda serum iğnesi var. Serum yiyince kendimi iyi hissettim ve şu an bomba gibiyim” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here