Ana sayfa Magazin Koronavirüsü yenen sunucu son durumunu paylaştı

Koronavirüsü yenen sunucu son durumunu paylaştı

434
0

Televizyon ekranlarında yayınlanan Çok Gezenti isimli gezi programında sunucusu Burak Akkul koronavirüs şüphesi ile gittiği hastanede kendisine Covid-19 teşhisi konulması üzerine Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden tedavi altına alınmıştı.

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Burak Akkul’un Mart ayında başlayan Covid-19 tedavisi yaklaşık 1 ay sürmüş ve tedavinin başarılı bir şekilde sonuçlanması üzerine hastaneden taburcu edilen genç sunucu evinde karantina altında tedavisine devam ediliyor. 6 gündür evinde olan ve bu süre zarfında fizik tedavi sürecini de geçiren genç sunucuya sosyal medya takipçileri destek vermeye devam ediyor.

Hastaneden tedavi olup taburcu edildikten sonra evinde tedavisine devam edilen Burak Akkul sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “Bugün evde 6.günüm. Hastanede yoğun bakım ünitesinde 3 hafta uyutuldum. Bir hafta da normal tedavim yapıldıktan sonra taburcu edildim. Yoğun bakımda uyutulduğum 3 hafta boyunca vücudumdaki bazı uzuvlarımda güç ve denge kaybı meydana geldiği için fizik tedavi ile bunu geçirmeye çalışıyorum. Bu süreçte eşim hep yanımda oldu ve destek verdi. Kısa zamanda eski enerjime kavuşacağım. Hastanede yatarken gelen binlerce mesaj ve bu mesajlarınızdaki dualarınız beni çok mutlu etti. Varlığınızı kalbimin en derin yerinden hissettim. Daha sık haberleşmek dileklerimle” diyerek son durumu hakkında bilgi verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here