Ana sayfa Magazin Markete gitmeme çok şaşırdı

Markete gitmeme çok şaşırdı

659
0

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz aylarda açılışı yapılan İstanbul-İzmir otoyolunu öven Demet Akalın’ı telefonla kutlamıştı. Erdoğan’ın aradığı sırada telefonunu evde bırakıp market alışverişine gittiğini ifade eden Akalın, telefonunu evde bırakıp markete gitmesine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bile şaşırdığını söyledi.

TV8’de yayınlanan “Gel Konuşalım” programına katılan Demet Akalın, telefonla uğraştığında dışarıdaki hayatın unutulduğundan söz etti. Akalın, telefondan saydıran kişinin dışarıda gördüğünde sarılıp fotoğraf çektirdiğini söyledi. Ünlü şarkıcı, telefona gerçekten çok takılmamak gerektiğini düşündüğünü ifade etti.

Bir gün telefonu şarjda bırakıp alışverişe gittiğini, eve geldiğinde Okan’ın “Cumhurbaşkanı seni arıyor” dediğini anlatan Akalın, o zaman “Allah” diye bağırdığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın alışverişi yapmasına şaşırdığını söyledi. Akalın telefonda Erdoğan’a ‘Evet’ dediğini söyledi. Kendisinin “Telefonunuzu bırakmışsınız” dediğini ifade eden Akalın, telefonunu evde bırakmasına şaşırdığını söyledi. Yol için tebrik telefonu açtığını vurgulayan Akalın, Çeşme’de olduklarını ve her zaman evinin alışverişini yaptığını belirtti, ailelere de tavsiyelerde bulundu: Sizler de çocuklarınıza bunu öğretin.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, İstanbul-İzmir otoyolunu kullanırken, 2 saatte dünya yol geldiklerini, pahalı denildiğini söylemiş, İtalya’yı örnek vermişti.

Akalın. İtalya’da otobanların adım başı para olduğunu söylemişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Demet Akalın’ı telefonla aramış ve yaptığı paylaşım nedeniyle teşekkür etmişti.

Her anını Instagram’daki hesabından paylaşan Demet Akalın, haberi paylaşırken. 3 gün üst üste rüyasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı gördüğünü söylemişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here