Ana sayfa Kültür-Sanat Marvel sinemaya zarar veriyor

Marvel sinemaya zarar veriyor

670
0

Hollywood yıldızı Jennifer Aniston, ünlü yönetmen Martin Scorsese’ten sonra Marvel Sinematik Evreni ile ilgili olumsuz görüş bildirdi, Aniston, “arvel filmlerinin sinemaya zarar verdiğini ve Hollywood’un gittikçe küçüldüğünü söyledi. Ünlü yıldız, Meg Ryan döneminin geri gelmesini istediklerini belirtti.

Aniston, sinema salonuna giderek rahat bir şekilde oturmanın hoş olacağını ifade ederek, “Terms of Endearment filmini, Heaven Can Wait, Young Frankenstein, Blazing Saddles, Goodbye Girl filmlerini yeniden ortaya çıkaralım” diye konuştu.

“Avengers: Endgame” türündeki filmlerde sinemada rahatlıkla oturmanın söz konusu olmadığını vurgulayan Aniston, üç saatlik filmlerin izleyiciyi çok rahatsız ettiğini kaydederek , Büyük Marvel filmlerini eleştirerek, bu tür filmlerin kendisinden beklenen filmler olmadığını söyledib

Marvel’ın Sinematik Evreni’ne karşı sert açıklamalar yapan ilk kişi yönetmen Martin Scorsese olmuştu. Scorsese, Marvel filmlerini izleyemediğini, denediğini ancak bu sinemanın kendisine göre olmadığını ifade etmişti. Scorsese, Marvel filmlerinin sinema olmadığını söyleyerek, bu tür filmleri bir eğlence parkına benzetmişti.

Marvel açıklamalarının ardından Marvel Sinematik Evreni’nin şüpheci karakteri Nick Fury’si Samuel L. Jackson, açıklamaların Bugs Bunny’nin komik olmadığını söylemeye benzediğini belirtti. Jackson, “Film filmdir” diyerek herkesin bir fikri olduğunu ve yapılan açıklamaların sorun olmadığını vurgulamıştı.

Marvel ekibinin Iron Man’i (Tony Stark) Robert Downey Jr da Scorcece’ye yanıt vermişti. Ünlü oyuncu, filmlerin sinemalarda gösterildiğini, Scorsese’nin görüşlerini takdirle karşıladığını belirterek, Martin Scorsese’nin başarıyı kıskanmadığına da vurgu yapmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here