Ana sayfa Magazin MasterChef Duygu’nun daha önce Esra Erol’a çıktığı ortaya çıktı

MasterChef Duygu’nun daha önce Esra Erol’a çıktığı ortaya çıktı

339
0

Ekranların fenomen programlarından biri olan ve TV 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmacılarından Duygu Acarsoy, geçtiğimiz günlerde kaptanlık seçimlerinde hayatının itirafını yaptı. Yarışmanın iddialı isimlerinden biri olan Duygu yıllar önce başından bir evlilik geçtiğini ve bu evliliği ailesinin istememesine rağmen gerçekleştirdiğini ve evlendiği ilk günden itibaren eşi tarafından şiddete maruz kaldığını ve eşinin kendisini dolandırıp her şeyini aldığını söyledi. Açıklamalarının devamında da eşiyle boşandıktan 14 gün sonra eski eşinin kendi çocukluk arkadaşı ile evlendiğini ve kendisi gibi şiddete uğramasının ardından bir kanalda canlı yayına çıktığını anlatmıştı.

Şimdilerde nişanlı olan Duygu’nun yine aldatıldığını ihaneti de kadının kendisini aramasıyla öğrendiğini söyledi.

Yarışmada anlattıkları ile herkesi büyük bir şaşkınlığa uğratan Duygu’nun anlattıkları merak konusu olurken yapılan araştırmalarda Duygu’nun Esra Erol’un programına katıldığı öğrenildi. Esra Erol’un programında Duygu’nun çocukluk arkadaşı ve eski eşinin yeni eşi olan arkadaşı konuk olurken Duygu telefonla canlı yayına bağlanarak anlattıkları ile Esra Erol dahil olmak üzere herkes şaşkınlıklarını gizleyememişti.

Canlı yayına telefonla bağlanan Duygu, Merve ile ilkokul yıllarından itibaren arkadaş olduklarını, eşi ile evliyken çocukluk arkadaşı Merve’nin kocasıyla birlikte olduğunu ve eşinden boşandığı günün gecesinde eski eşi ile çocukluk arkadaşı Merve’nin davullu zurnalı düğün yaptığını anlatırken aynı zamanda eski eşi tarafından nasıl dolandırıldığını da itiraf ettiği öğrenildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here