Ana sayfa Magazin MasterChef yarışması şampiyonu Serhat’tan açıklamalar

MasterChef yarışması şampiyonu Serhat’tan açıklamalar

257
0

6 aydır TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye 2020 yarışmasının finali geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüyle sonra ererken yarışmada birincilik için Barbaros Yoloğlu ve Serhat Doğramacı yarışırken mücadeleden galip gelen Serhat Doğramacı MasterChef Türkiye şampiyonu oldu.

Finalde şampiyonluk kupasını Serhat Barbaros’la birlikte kaldırırken “Bir tane kupa var ama iki tane şampiyon var. Biz bunu uzun bir süre götürebilirdik. O yüzden ben bunu tek başıma kaldıramayacağım. O yüzden bu kupayı dostum ile kaldıracağım” sözleriyle sevenlerinin gönlünü bir kez daha fethetmişti.

Serhat Doğramacı kazandığı şampiyonluk sonrası Instagram hesabından yaptığı paylaşımda  “Yarışmanın ilk günü herkese basit bir şekilde birinci olacağım dedim. Bazen son değil sona giden yolculuktur önemli olan. Bir yarışmayı herkes kazanabilir, ama önemli olan bunun bir üstünü yapmak istiyorsanız bu nasıl kazandığınız ve kimleri geçtiğinizle alakalıdır. Herkes benim yarışmanın ilk günü basit bir şekilde şampiyon olacağım sözümü ukalalık sandılar. Açıkladım, kıvırma dediler. Uyguladım, oynuyor dediler. Ve şimdi karşınızda bir değil iki tane dürüst, adil, hak yemeyen ve yedirtmeyen. Birbirine karşı bir sürü oyun kaybetmiş ama birinde bile saygısızlık yapmamış düşman yerine dost olmuş, basit bir şekilde şampiyon olmuş insan var. Biri kupalı biri kupasız… #1kupa2şampiyon”sağlıcakla kalın.”yazdı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here