Ana sayfa Dizi&Film Masumlar Apartmanı’nda büyük kriz!

Masumlar Apartmanı’nda büyük kriz!

158
0

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren Salı günlerine damga vuran reyting rekorları kırarken aynı zamanda yayınlandığı gün sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri olan “Masumlar Apartmanı otuz ikinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı” nda bu hafta neler olacak.

Han, bir sürü sorunla başa çıkmaya çalışırken şaşırmış vaziyettedir. Tüm bu sıkıntıların üstüne birde İnci’yle Barış arasındaki samimiyet karşısında çileden çıkar. Ailesini isteme konusunda seferber eden Hikmet sonunda tüm ailesiyle birlikte Memduh’un evine gider.  Gülben ve Neriman yeni bir işe başlamış olan İnci’nin işini kutlama yemeğini fırsat bilerek plan yaparlar. Hikmet herkes dışarıdayken gizlice yaptığı bir şey büyük bir krize neden olur. Bu kriz Han’ın radikal bir karar almasıyla sonuçlanır. Han’ın emrivakisi, Safiye’yi delirme noktasına getirir. Naci ise tedavi konusunda Han’ın istediklerini yapacağını söyler. Ancak bir şartı vardır.

Hikmet evde kimse yokken ne yapmıştır ki büyük bir krize yol açmıştır? Han’ın aldığı radikal karar nedir? Ve bu karar Safiye’yi neden çileden çıkartır. Naci’nin Han’a tedavi konusunda isteğini yerine getirmeyi kabul ederken sunduğu şart nedir?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta 32.bölümü yayınlanacak olan Masumlar Apartmanı’nda cevap bulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here