Ana sayfa Dizi&Film Masumlar Apartmanı’ndan işler karmakarışık hal alıyor

Masumlar Apartmanı’ndan işler karmakarışık hal alıyor

375
0

Ekranların en çok izlenen dizisi olan TRT 1’in Salı günlerine damga vuran dizisi “Masumlar Apartmanı”, yedinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Yayınladığı her gün sosyal medyanın en çok konuşulan konusu olmayı başaran son yılların en çok ses getiren dizisi gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanırken çarpıcı öyküsüyle Masumlar Apartmanı yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümleri merakla ve heyecanla beklenen “Masumlar Apartmanı”nın yedinci bölümünde neler olacak:

Babasıyla İnci’yi evlerinin salonunda yan yana otururken gören Safiye adeta çıldırır. Gördüklerinden sonra artık işler çığrından çıkmaya başlar. İnci tarafından kirletilen evlerini Safiye ve Gülben temizlemeye çalışırlar. Bu durumdan ister istemez Hikmet de ciddi olarak nasibini alır. Han’ı babasının kaybolmasından sorumlu tutan Ege, Han ile tartışmaya başlar. Bu tartışma ister istemez Han ve İnci’nin arasının bir kez daha gerilmesine sebep olur. Olmaz denilen olur ve İnci’nin kirlettiği evi Safiye kirden arındırmak için temizlik yaparken sular kesilir. Babasının kaybolmasındaki gerçeği öğrenen Ege yıkılır. Esra Esat’tan Han’ın karanlık tarafını gösteren bir bilgi öğrenir. İnci’nin Han’la ilgili kafası iyice karışacaktır.

Safiye evini kirleten İnci hakkında ne yapacaktır? Ege babasının kaybolmasının ardındaki gerçeği öğrendiğinde ne yapacaktır? İnci’nin Han hakkındaki düşüncelerinin daha da artmasına ne neden olmuştur.?

Tüm bu soruların cevapları bu hafta 7 bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanan Masumlar Apartmanı’nda olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here