Ana sayfa Magazin Medyatik doktorda koronavirüs çıktı

Medyatik doktorda koronavirüs çıktı

724
0

Bir çok televizyon programına katılan ve aynı zamanda ünlü sunucu Zahide Yetiş’in programlarına konuk olarak katılan ve canlı yayınlarda verdiği faydalı bilgilerle adından devamlı olarak söz ettiren Halk Sağlığı uzmanı Prof. Dr. Oğuz Özyaral geçtiğimiz hafta koronavirüs şüphesiyle gittiği hastanede karantina altına alındı. Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Prof. Dr. Oğuz Özyaral yapılan koronavirüs testinin sonucunun belli olduğunu takipçilerine duyurdu.

Kendisine ait sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile takipçilerine duyuran Prof. Dr. Oğuz Özyaral  “Şikayetlerimden dolayı Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi’ne gittim ve orada yapılan testler sonucunda bana Covid-19 teşhisi konuldu. Tedavime hemen başlandı ve tedavi sürecim devam ediyor. Gelişmeler sosyal medya hesabımdan takipçilerimle devamlı olarak paylaşılacaktır “dedi.

Prof. Dr. Oğuz Özyaral geçtiğimiz hafta Zahide Yetiş’in programına canlı yayında bağlanarak “ Canım Zahide’m seninle hep beraberdik. Birkaç gün önce ciddi ateş yükselmesi ve terleme yaşayınca koronavirüs şüphesiyle hastaneye gittim” diyerek açıklama yapmıştı.

OĞUZ ÖZYARAL KİMDİR?

1956 yılında dünyaya gelen Oğuz Özyaral Marmara Üniversitesi Mikrobiyoloji mezun olduktan sonra doktorasını da yine aynı okulda aynı bölümde yaptı. Bu eğitiminin dışında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi ve Organizasyonu Bölümünde Hastane ve Sağlık Kuruluşları Yönetimi alanlarında yüksek lisans düzeyinde özel eğitim aldı. Halen İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı olarak görevine devam eden Özyaral belli aralıklarla Zahide Yetiş’in programına konuk olarak katılıyordu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here