Ana sayfa Magazin Mehmet Ali Erbil takipçilerinin sorularını yanıtladı

Mehmet Ali Erbil takipçilerinin sorularını yanıtladı

278
0

Mehmet Ali Erbil yaşadığı kaçış sendromu rahatsızlığı yüzünden tekrar hastaneye yattı. Başarılı sanatçı Mehmet Ali Erbil tedavisi devam ederken yaptığı canlı yayında takipçilerinin sorularını cevaplandırdı.

Mehmet Ali Erbil canlı yayında Türkiye’deki sağlık sistemini överken bu hizmetin dünyanın hiçbir ülkesinde olmadığını söyleyerek bir Amerika ziyaretinde başına gelenleri anlattı. Amerika’da atak geçirdiğini söyleyen ünlü sunucu, hiçbir şekilde hastanelerinden hizmet alamadığını yurt dışında sağlık sisteminin çökmüş olduğundan bahsetti.

İşte Mehmet Ali Erbil’in açıklamaları:

Tedavim için yine hastanedeyim. Aşina olduğum bir ortam. Tedaviye başlamak için önce korona testimi yaptırdım. 20 yıldır ortalama tedavi görüyorum. Şimdi günlük 16 şişe serum alıyorum. Hayır dualarınızı eksik etmeyin, dualarınızla ayaktayım.

Ülkemizdeki sağlık hizmeti hiçbir ülkede yok. Amerika’da panik atak geçirdim acile gittim saatlerce beklettiler. Onlar beni muayene edene kadar panik atağım geçmişti. Başta profesör ablam olmak üzere tüm sağlıkçılarımıza buradan şükranlarımı sunuyorum. Benden küçük ama saygıdan abla diyorum.”

“Annem bana hamileyken, sancısı tutuyor ve onu hastaneye Mehmet Ali götürüyor. Hastanede ben doğuyorum ve babam adımı Mehmet Ali koyuyor. Bizim Fenerbahçeli olmama gibi bir şansımız yok…”

Erbil, canlı yayına katılmak için istek gönderen erkek takipçilerini reddetti. Sağlık sorunları nedeniyle ekranlara ara veren Erbil, bir de müjde verdi: “Kendimi biraz daha iyi hissedersem, televizyon programlarına başlayacağım galiba bakalım…”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here