Ana sayfa Magazin Mehmet Ali Erbil’den annesi hakkında şok açıklamalar

Mehmet Ali Erbil’den annesi hakkında şok açıklamalar

403
0

Sunuculuğunu Jülide Ateş’in yaptığı Gain ekranlarında yayınlanan 40 programına katılan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil programda çocukluk yıllarını anlatırken hem kendisi ağladı hem izleyenleri ağlattı. Uzun süredir kaçış sendromu hastalığı ile mücadele eden Erbil  annesini sevemediğini anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

Anne ve babana öfkeli misin sorusunu Jülide Ateş’in sorması üzerine ünlü şovmen “Üvey babam 14 yaşıma geldiğimde ergenlik dönemine girdiğim için beni evden istemedi. Annem bizi sevmesine rağmen sahip çıkamadı. Üvey babam ağabeyimi de istemedi. Bizi yatılı bir okula vermek için ikimizi de konservatuar sınavlarına soktular, ben 14 abim 17 yaşındaydı. Beni üstün yetenek olarak 14 yaşında konservatuara aldılar, ilk öğrenciyimdir. Ben kazanırken ağabeyim kazanamamıştı. Annem Ankara’da yaşarken ben Ankara’da yatılı okudum. Aramızdaki ilişki hiçbir zaman annemle normal olmadı.” dedi.

Açıklamalarına gözyaşları içinde devam eden Erbil “En unutmadığım şey üvey babamın kirli çamaşırlarımızı anneme yıkatmamasıydı. Komşumuz Allah rızası için yıkardı. Yatakhanede geceler boyu ağladım. Hiçbir zaman çocuklarım böyle bir şey yaşayamayacak dedim. Bu arayıştan dolayı 4 evlilik yaptım. Ama dünya sizin istediğiniz gibi yaşatmıyor. Bu arayıştan, bu sevgisizlikten 4 tane eşimden de ayrıldım, annemi sevemedim sonra. Bu benim hatam değil. Sevemedim annemi, içimden öyle şeyler boşaldı gitti ki, sevemedim asla. Bizi üvey babaya ezdirdiği için.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here