Ana sayfa Magazin Melike Şahin’den yeni tekli

Melike Şahin’den yeni tekli

917
0

Şarkılarına kattığı şahsına münhasır özgü yorumuyla alternatif müzik sahnesinde, kendisine özel bir dinleyici kitlesi oluşturan Melike Şahin, “Kara Orman” isimli yeni şarkısını dinleyicileriyle buluşturmaya hazırlanıyor

Geçtiğimiz günlerde  Melike Şahin“Tutuşmuş Beraber” adlı şarkısı ile büyük bir başarı yakalayan ve başarısı şarkısıyla dünya listelerine de yansıyarak Spotify’ın global müzik listelerine girmişti. Melike Şahin bu kez müziği ve sözü kendisine ait olan “Kara Orman” şarkısı ile müzikseverleri duygusal bir yolculuğa çıkarıyor.

YUNAN MÜZİSYEN FOTİNİ KOKKALA İLE ORTAK ŞARKI

Youtube’da daha önce Azize Sessions adı altında bir klip versiyonu yayınlanan “Kara Orman” adlı şarkının yeni yapılan düzenlemesi dijital müzik platformlarında yayınlanmaya başladı.

Kara Orman adlı şarkının düzenlemelerinde de Yunanistan’ın ünlü müzisyenlerinden Fotini Kokkola ve Melike Şahin’in imzası bulunurken şarkıda kanunu yine ünlü sanatçı Fotini Kokkala çaldı. Şarkının mastering ve mix çalışmalarını da Emre Maliker yaparken şarkının stüdyo kayıtları ise Pür Kayıt Stüdyoları’nda gerçekleştirildi.

Melike Şahin kendi eserlerinin haricinde bir çok ünlü ismin eserlerini kendine has özgün bir şekilde yorumlarken “Kara Orman” şarkısı ile müzikseverlerin gönüllerine taht kuracak.

Başarılı sanatçı Melike Şahin yaptığı açıklamada “ Yunanistan’ın en ünlü sanatçılarının birisi olan Fotini Kokkala ile “Kara Orman” şarkısında beraber çalışarak mükemmel bir eser ortaya çıkardık. Bu şarkı ile iki ülke arasındaki sanat ve dostluk bağının sağlamlaştıracağını ifade eden genç sanatçı bu şarkısının da büyük ses getireceğine inancının sonsuz olduğunu sözlerine ekledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here