Ana sayfa Magazin Mesut Özil’e doğan bebeği ile reklam filmi teklif edildi

Mesut Özil’e doğan bebeği ile reklam filmi teklif edildi

533
0

Magazin dünyasından devamlı olarak uzaktan yaşamayı tercih eden ve ülkemizin milli gururu olan Mesut Özil’in Amine Gülse ile evlendiği günden itibaren evliliklerini basından uzak tutarak yaşamayı tercih etmişlerdi. Geçtiğimiz Mart ayında Mesut Özil ve Amine Gülse çiftinin “Eda” adını verdikleri ilk çocukları dünyaya gelmiş ve magazin dünyası ünlü çiftin doğan bebeklerini manşetlerine taşırken kısa süre içinde bir çok firmadan çiftin bebeklerini reklamlarında oynaması için Mesut Özil ve Amine Gülse’ye çok sayıda teklif vermeye başladılar.

Kızları Eda’nın doğumu sonrasında Almanya, İngiltere ve Türkiye’de özellikle magazin basının gündemine gelen çifte reklam teklifleri yağmaya baladı. Amine Gülse ve Mesut Özil çiftine dünyaca ünlü bir bebek bezi firmasının da kızlar ile birlikte oynayacağı bir reklam filmi için.5 milyon liralık bir teklifte bulunduğu iddia edildi. Ayrıca İngiltere’de yayın yapan bir dergide çiftin çocukları ile lüks malikanelerinde bir fotoğraf çekimi için yaklaşık 2 milyon 150 bin lira (250 bin sterlin) önerdiği öğrenildi.

Amine Gülse ve Mesut Özil’in bugüne kadar kendilerine gelen reklam tekliflerine olumlu veya olumsuz cevap vermedikleri, şayet reklam filmine olumlu karar verdikleri takdirde kendi kurdukları BigShoe adlı yardım derneğine aktaracakları öğrenilirken çiftin geçtiğimiz yıl Haziran ayında yaptıkları düğünde de kendilerine hediye yerine bu derneğe bağış yapılmasını istedikleri ve gelen bağışlarla dünya genelinde yüzlerce çocuğa yardım eli uzattıkları gündeme gelmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here