Ana sayfa Magazin Metin Hara Adriana Lima esprileri karşısında şaşırıp kaldı

Metin Hara Adriana Lima esprileri karşısında şaşırıp kaldı

500
0

Kısa bir sürede tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle evlerinde kalarak  izolasyon kurallarına uyan ünlü isimler kervanına Metin Hara’da katıldı Adriana Lima ile yaşadığı aşkla magazin dünyasına hızlı bir giriş yapan Metin Hara salgın döneminde sosyal medyayı aktif olarak kullanırken takipçilerine devamlı olarak “Evde kal” mesajı veren Hara, Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından paylaştığı espri dolu video ile adından söz ettirmeyi başardı.

Metin Hara sosyal paylaşım sitesi Instagram’da kendi hesabından paylaştığı son videosunda Harry Potter filmindeki gibi bir süpürgeye binerek kamyon arkası sözlerle filmin kahramanlarının sözlerini birleştirerek “Hogwarts’lısın dediler, kız vermediler” ifadelerini kullandı.

Metin Hara’nın sosyal medyadaki takipçileri de bunu fırsat bilerek kendisine “Adriana ile bu yüzden mi evlenemedin?”, “Adriana nerede?”, “Karantinada kıymetini anlamış olabilir”, “Hiç hal-hatır sordun mu?” diye esprilere başladı.

Süpürgenin üzerine oturarak uçuyormuş gibi yapan Hara, “Kamyon arkası sözlerini ‘Harry Potter’ filminin karakterlerine uygulayın” diyerek paylaşımına şu ifadeleri ekledi:

“-Hogwartslısın dediler kız vermediler.

-Dumbledore bile ayağıma gelecekse sen neyin tribindesin.

-Harry’nin bahtı kara Hermoine’nin gönlü yara…

-Snape’de sollardı…

-Yaklaşma muggle olursun, geçme pişman olursun.

-Sen Gryffindor’a doğan güneş, ben yollarda çilekeş”

Adriana Lima esprileri karşısında ne diyeceğini şaşıran Metin Hara, sessiz kalmayı tercih etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here