Ana sayfa Magazin MTV Avrupa Müzik Ödülleri adayları açıklandı

MTV Avrupa Müzik Ödülleri adayları açıklandı

558
0

Her yıl müzik dünyası ve müzikseverler tarafından büyük bir merakla beklenen ve bu yıl  27.si düzenlenecek olan dünyanın sayılı müzik ödüllerinden bir olan  “MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2020” müzikseverleri, müziğin en başarılı isimleriyle bir araya getirecek. 8 Kasım akşamı yapılacak olan ve iki saat sürmesi planlanan MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2020 ödül töreni 180 ülke ve bölgede aynı anda yayınlanacak.

MTV Avrupa Müzik Ödülleri 2020’de,Lady Gaga “En İyi Sanatçı”, “En İyi Pop”, “En İyi Klip” adaylıklarının yanı sıra Ariana Grande ile birlikte yer aldığı “Rain On Me” parçasıyla “En İyi Düet”, “En İyi Şarkı” adaylıkları da dahil 7 adaylıkla gecenin lideri konumunda. BTS ve Justin Bieber da, “En Büyük Hayranlar” ve “En İyi Pop” ödülleri dahil olmak üzere beşer kategoride aday gösterildi.

Yeni Kategoriler Eklendi: “En İyi Latin”, “İyilik için Video” ve “En İyi Sanal Canlı”

Bu yıl 27.si düzenlenecek olan MTV Avrupa Müzik Ödüllerine üç yeni kategori daja eklendi. Bu kategoriler “En İyi Latin”, “İyi Video” ve “En İyi Online Canlı Performans”. “En İyi Yerel Sanatçı” kategorisi geri dönerken Lady Gaga, Megan Thee Stallion ve Cardi B “En İyi ABD’li Sanatçı” kategorisinde, Justin Bieber ve The Weeknd “En İyi Kanadalı Sanatçı” kategorisinde, Dua Lipa ise “En İyi İngiltere ve İrlanda ” kategorisinde aday gösterildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here