Ana sayfa Magazin Müge Anlı 30 Ağustos’ta “Büyükşen” cinayetinin bilinmeyenleri ile yeni sezona başladı

Müge Anlı 30 Ağustos’ta “Büyükşen” cinayetinin bilinmeyenleri ile yeni sezona başladı

543
0

ATV ekranlarında yıllardır büyük bir kitle tarafından izlenen reyting rekortmeni araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert 14 sezonuna 30 Ağustos Pazartesi günü start verirken, başarılı gazeteci Müge Anlı 13 yıl boyunca 3212 kaybı bulan, 930 aileyi kavuşturan ve 181 faili meçhul cinayeti çözüme kavuşturulmasını sağlamıştı.

13 sezonuna bomba gibi bir giriş yapmak isteyen Müge Anlı, yeni sezonuna Türkiye’nin günlerce konuştuğu Büyükşen cinayeti ile başlayacak. Müge Anlı’nın programıyla Türkiye’nin gündemine gelen Metin ve Necla Büyükşen çifti cinayetindeki önemli gelişmeler ve daha önce hiç konuşulmayan pek çok ayrıntı ilk defa ekrana getirilecek.

Doktor Osman Büyükşen’in anne ve babasının katillerinin bulunması için çığlığına kulak vererek 10 deneyimli dedektiften oluşan özel ekibin kurulmasına aracılık eden Müge Anlı, ayrıca bu cinayetin çözülmesi için olay yerinden canlı yayınlar yaparak olayın gündemde kalmasını sağlamıştı. Türkiye’nin konuştuğu cinayet olayının operasyonların detaylarını, tutuklanan isimlerin cinayetle olan bağlantısını ve olay gecesi yaşananları görgü tanıklarıyla tek tek mercek altına alacak.

Müge Anlı yeni sezonunda tıpkı daha önceki sezonlarında olduğu gibi sosyal sorumluluk projeleri ile de yardıma muhtaç ve dezavantajlı bireyler için yardım elini uzatmaay devam edecek. Hayata geçirdiği ‘SEVGİ İZİ’ projesiyle kaybolma riski yüksek bireyleri dakikalar içerisinde sevdiklerine kavuşturan Müge Anlı, Edirne’den Kars’a yürüme engeli olan vatandaşlar için tekerlekli sandalye dağıtımlarını da aralıksız sürdürecek.

Doğaya ve hayvanlara duyarlılığı ile büyük takdir toplayan Müge Anlı, tıpkı Sevgi İzi projesi gibi hayata geçirdiği ‘PATİBULDULAR’ ile yuvalarından ayrılan kayıp hayvanları da ailelerine kavuşturmaya devam edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here