Ana sayfa Magazin Müge Anlı programına ara verdi

Müge Anlı programına ara verdi

535
0

Migren ağrısı yüzünden geçtiğimiz hafta hastaneye giderek aracının içinde kendisine iğne yapılmasını isteyen ünlü sunucu Müge Anlı’nın bu isteğini koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında sağlık çalışanları ünlü sunucunun talebini geri çevirmişti. Buna oldukça sinirlenen Müge Anlı çıktığı canlı yayında sağlık personeli hakkında söylediği sözler üzerine Türk halkının eleştiri oklarına haklı olarak hedef olmuştu.

Hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” adlı programın çekimlerine ara verilirken koronavirüs tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe kadar ara verilirken Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programın en çok ilgi gören bölümlerinin yayınlanmasına ATV yönetimi karar verdi. ATV yönetiminin verdiği karar doğrultusunda 6 Nisan gününden itibaren hafta içi her gün yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” adlı programın en çok izlenen bölümlerinin tekrarı yayınlamasına karar verildi ve uygulamaya konuldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programın canlı yayına ne zaman başlayacağı konusunda kanal yönetimi henüz bir açıklamada da bulunmadı.

Koronavirüs salgını sonrasında sadece ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı program değil, bir çok dizi ve programın yayınlarına ara verilmişti. Bu programların ve dizilerin yerine yayınlanmış eski bölümlerin tekrarları ve sinema filmleri konulmaya başlanmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here