Ana sayfa Magazin Müge Anlı seyircisine tatlı bir sürpriz yaptı

Müge Anlı seyircisine tatlı bir sürpriz yaptı

464
0

ATV ekranlarında yayınlanan hafta içi her gün ekrana gelen ekranların fenomen programı Müge Anlı  ile Tatlı Sert’in bugün yayınlanan bölümündeki misafir eğlenceli anlar yaşattı. Sosyal medyadan yaptığı Adını Müge Anlı taklitleriyle sesini geniş kitlelere duyuran Tansu Dayan bugün Müge Anlı’nın konuğu oldu..

Müge Anlı, Tansu Dayan’ı konuk olarak çağırmadan önce sosyal medya üzerinden akıllıca yapılan mizahı sevdiğini söylerken önemli olan eleştirinin dozunun kaçmamasıdır diyerek  Tansu Arif Dayan’ı stüdyoya davet eden Müge Anlı genç fenomene “Sen benimle ilgili neler yapıyorsun” diyerek takıldı.

Kendisinin sosyal medya hesabı olmadığını ifade eden Müge Anlı benim videolarımla sosyal medyada seni 1 milyon 450 bin kişi takip ediyor. Bende denemek için bir gün sosyal medya hesabı açacağım ve bakalım beni kaç kişi takip edecek dedi.

Tansu Dayan ise gönderilerinin milyonlarca izlendiğini ve artık takipçilerinin yenilerini beklediğini bugüne kadar ‘Senin kocanın evi yok ki’ repliğiyle zirveyi görmeye başladık. Gittiğim her yerde ‘bugün bana ne malzeme çıkabilir’ diyerek sizi izliyorum” diye konuştu.

Müge Anlı annesinin sosyal medyadan bu videoları izlediğini ve kendisine bu çocuğa bir peruk gönder dediği için satın aldığı peruğu Tansu Dayan’a hediye ederken madem beni bu kadar çok taklit ediyorsun o zaman şu sakal ve bıyığını kes diyerek takılırken yeni videolarında kullanması içinde kendisine bir fular veren Müge Anlı ben abuk sabuk şeyler mi giyiyorum diyerek takılmaktan geri kalmadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here