Ana sayfa Magazin Müge Anlı’ya yeni bir rakip mi geliyor?

Müge Anlı’ya yeni bir rakip mi geliyor?

523
0

Bugün sabah saatlerinde Ciner Medya Grubu’na bağlı ekranların en çok izlenen haber kanallarından biri olan Habertürk ‘te çok kritik bir gelişme yaşandı. Habertürk ekranlarında yıllardır yayın yapan ekranların fenomen isimlerinden biri olan Didem Arslan Yılmaz bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Habertürk ile yollarını ayırdığını” duyurdu. Habertürk ekranlarından ayrılan Didem Arslan Yılmaz’ın Show Tv. ile anlaştığı ve yeni yayın döneminde Show Tv. ekranlarında realite programı sunacağı iddia edildi.

Didem ArslanYılmaz, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili dostlarım ve arkadaşlarım. Artık yeni bir yolculuğa çıkıyorum. Bugünden itibaren haberin farklı bir kulvarında olmanın heyecanı içindeyim. Artık bundan sonra yıllarca size seslendiğim Habertürk ekranlarında olmayacağım. Ama yine aynı çatı altında bulunan Show Tv. ekranlarından sizlerle beraber olmaya devam edeceğim. Sizleri çok seviyor ve başarılarınızı ilgiyle izlemeye devam edeceğim. Habertürk’ün kalbimdeki yeri her zaman farklıdır. Habertürk kanalına çok büyük emekler verdim. Burada acı, tatlı bir çok anım oldu. Hepinizi kocaman kucaklıyor reytinginiz, reytingimiz bol olması dileklerimle” ifadelerini kullandı.

Medyaradar’ın verdiği bilgilere göre Didem Arslan Yılmaz yeni yayın döneminde ATV’nin fenomen programlarından biri olan Müge Anlı’nın yaptığı formata yakın bir formatla Show Tv. ekranlarında olması bekleniyor. Show Tv.’nin yıllardır gündüz kuşağında Müge Anlı’nın reyting hegomanyasını kırmak için Didem Arslan Yılmaz’a çok güvendikleri ve bu konu hakkında uzun süredir ön hazırlıklar yaptıkları öğrenildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here