Ana sayfa Magazin Murat Övüç kendini eleştirenlere ağır bir dille cevap verdi

Murat Övüç kendini eleştirenlere ağır bir dille cevap verdi

494
0

İnstagram’da son dönemlerin en çok takip edilen isimlerinden olan ve bir çok kişiye yaptığı yardım ve sert çıkışlarla sık sık magazin gündemine bomba gibi düşen fenomen Murat Övüç bugün İnstagram hesabından oğluna aldığı bir arsanın tapusunu paylaştı. Murat Övüç arsanın İzmir’de olduğu notu ile paylaştığı tapu fotokopisini bazı takipçilerinin ekran görüntüsünü büyüterek paylaşılan tapuda İzmir’de olduğu söylenen arsanın İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde bulunan bir arsaya ait olduğunu ifade etmeleri üzerine tapuları karıştıran sosyal medya fenomeni Murat Övüç paylaşımını kısa sürede kaldırdı. Kısa sürede kendisine gelen yoğun tepkiler üzerine Murat Övüç kendisine ait tüm tapuları paylaşarak kendisine tepki gösteren bir çok kişiye “Aç köpekler” diyerek sitem etti.

Paylaşımları ile son günlerde sosyal medyanın dilinden bir türlü düşmeyen fenomen Murat Övüç bugün İnstagram hesabından oğluna aldığını iddia ettiği bir arsanın tapusunu paylaşırken “Çeşme’de oğluma deniz kenarından arsa aldım” notunu iliştirdi. Murat Övüç’ün sosyal medya üzerinden paylaştığı tapuya dikkatlice bakan bir çok kişi tapunun Murat Övüç’ün iddia ettiği gibi  İzmir’in Çeşme ilçesine ait bir arsa olmadığını bahsi konu tapunun İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine bağlı Esenyurt’ta bir arsa olduğunun ortaya çıkmasından sonra paylaşımını hemen kaldırmıştı.

Gelen yoğun tepkiler üzerine de Murat Övüç  “Tapular çok olunca karışabiliyor, aç köpekler siz neyin peşindesiniz” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here