Ana sayfa Ünlüler Mustafa Sandal 12 yıl sonra Harbiye Açıkhava’da

Mustafa Sandal 12 yıl sonra Harbiye Açıkhava’da

682
0

Mustafa Sandal Poll Production organizasyonu Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde müzik hayatının 25.’inci yılında 12 yıl sonra sevenleriyle bir araya geldi.

Konserine başlamadan önce Mustafa Sandal “ 12 yıl aradan sonra yine hepinizle Harbiye’de tekrar bir araya gelmek çok güzel bir duygu. Konserime hoş geldiniz, şerefler verdiniz. Bu gecenin çok içten ve keyifli geçmesini istiyorum. Beni burada sizle buluşturan şey aşk. Çünkü tüm bu şarkılar aşkla yazıldı” diyerek “Aya Benzer” şarkısı ile konserine start verdi.

Konserinde “İki tas çorba” şarkısını seslendirmeye başladığı anda ünlü sanatçıya sahnede hemen bir tas çorba servis edildi. Sandal ‘Hayatım boyunca böyle bir şeyin hayali ile yaşadım. Bu şarkıyı seslendirirken güzel bir kız gelsin ve bana sahnede çorba ikram etsin. Demek ki bugüne kısmetmiş” diyerek espri yaptığında konseri izleyen müzikseverlerin yüzlerinde tebessüm belirdi.

‘90’LI YILLARDAKİ ŞARKILAR DAHA BAŞKAYDI”

Mustafa Sandal konserinde “ Artık insanlar ne zaman kaliteli bir şarkı dinlemek istese 90’lardaki parçalara ihtiyaç duyuyorlar. Şimdi ki şarkılar çok kısa bir sonra tamamen unutuluyor” diye konuştu. Sahneye özel tasarım ceketiyle çıkan Mustafa Sandal, kısa bir süre sonra özel tasarım ceketini sahnede çıkardı ve üzerinde ‘Her şey yalan şarkı gerçek’ yazan baskılı tişörtüyle şarkılarını seslendirdi.

Mustafa Sandal’ın 12 yıl aradan sonra Harbiye’de verdiği konseri yaklaşık 5 bin civarında müziksever izlerken Reyhan Karaca, Çiğdem Batur, Tuba Ünsal, Nur Fettahoğlu, Nihan Akın, Hakan Sabancı ,Hakan-Derya Balta gibi ünlü isimlerde konseri izlediler. Gecenin sonunda hayranlarının yoğun isteği üzerine Sandal, iki kez bis yaptı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here