Ana sayfa Magazin Mustafa Sandal’a ateş püskürdü

Mustafa Sandal’a ateş püskürdü

389
0

Mustafa Sandal büyük aşk yaşadığı Sırp şarkısı Emina Jahoviç ile 2008 yılında dünya evine girerken mutlu evlilikleri 10 yıl sürdü Ünlü çift 2018 yılında anlaşmalı olarak tek celsede boşandılar. Jahoviç ve Sanda boşandıkları halde evliliklerinden olan iki çocukları yüzünden sık sık bir araya gelirken ikilinin bu dostlukları da kısa sürdü.

Emina Jahoviç’in açtığı nafaka davası sonrası ünlü çiftin arası boşanırken Emina Jahoviç, Mustafa Sandal’ın ödemeyi taahhüt ettiği nafakayı tam 26 ay boyunca vermediği iddiasıyla icra takibi başlattı. Karşılıklı atışmaların yaşandığı nafaka davasında son hamle, Mustafa Sandal’dan geldi.

Mustafa Sandal pandemi döneminden dolayı ekonomik olarak sıkıntıya düştüğünü iddia ederek aylık 25 bin TL olan nafakanın 10 ya da 15 bin TL’ye düşürülmesi için mahkemeye gideceği iddia edildi. Emina Jahoviç konu hakkında Sırvistan basınına yaptığı açıklamada Mustafa Sandal’ın boşandıktan sonra kendisine 26 ay boyunca tek kuruş ödemediğini iddia ederek Mustafa Sandal’ın kendisine toplam nafaka borcunun 73 bin 580 euro yani yaklaşık 740 bin TL olduğunu ileri sürdü.

Açıklamalarına devam eden Emina Jahovic “Şu anda söylediği gibi krizde olmadığını biliyorum. Davamın sonuna kadar arkasındayım ve Türk adaletine güvenim tam. Adaletin yerini bulacağına inanıyorum. Mahkemede sadece kendim için değil benimle aynı durumda olan eşlerinden boşanmış tüm kadınlar için savaşıyorum” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here