Ana sayfa Magazin Nihal Candan meyhane açtı

Nihal Candan meyhane açtı

955
0

Tv8 ekranlarında yayınlanan “İşte Benim Stilim” yarışmasına katılarak kısa bir süre içinde  ünlenen Nihal Candan, meyhane açtı. Nihal Candan’ın açtığı meyhanenin açılışına oyuncu arkadaşı Akasya Asıltürkmen de katıldı. Nihal Candan açılışa gelen oyuncu arkadaşı Asıltürkmen’le objektif karşısına geçerek acılaşa gelen muhabirlerin sorularını yanıtladı.

“BİZ AYRILMIŞTIK”

Gazetecilerin bir binadan düşerek ağır yaralanan ve halen tedavisine devam edilen Nihal Candan’ın Candan, evli sevgilisi Hakan Boy’un sağlık durumuyla ilgili sorulara, “En son aldığım haberlere göre Hakan Bey iyileşmiş. Her ikimizde kendi hayatlarına devam ediyor. Hakan Boy ile biz o kötü olay yaşanmadan 1.5 ay önce ayrılmıştık zaten” dedi.

“YUVA YIKMADIM”

Muhabirlerin Candan’a, “Yuvan yıkan kadın” olarak lanse edilmesinin sorulması üzerine “Asla böyle bir şey söz konusu değil. Ben kimsenin yuvasını yıkmadım. Aile kavramına her zaman büyük saygı duymuşumdur. Sosyal medyada insanlar yanlış anladıkları için gereksiz yere bana tepki gösterdiler. Ben bugüne .kadar asla bir karı koca arasına girmedim, girmem de” dedi.

 Muhabirlerin bu soruyu Nihal Candan’a sorulmasına sinirlenen Asıltürkmen de araya girerek muhabirlere çıkıştı: “Hepiniz birden Nihal’in üzerinde giderek kendi çapınızda şov yapıyorsunuz. Vurun kahpeye misali. Benim bir videom var, ‘evli bir adama aşık oldum’ videosunda anlatıyorum. Bu tip olaylarda bir kişi hatalı değildir. İki ve üç kişi hatalıdır. Kızı bu tip sorularla neden zor durumda bırakıyorsunuz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here