Ana sayfa Magazin Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya arasında söz dalaşı sona mı eriyor?

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya arasında söz dalaşı sona mı eriyor?

710
0

Koronavirüs salgınına karşı gerekli sağlık önlemleri alınarak çekimlerine devam edilen ve başrollerinde Erkan Petekkaya’nın oynadığı ATV ekranlarında yayınlanan Gel Dese Aşk adllı dizinin setinde set arkadaşları ile birlikte “Oy Korona” isimli şarkıyı söyleyerek  bir video çekerek paylaşılmasının ardından sosyal medyada bir çok kullanıcı Erkan Petekkaya’ya tepki göstermiş ve bunu dile getirirken Erkan Petekkaya’ya bir tepki de bir dönem birlikte başrol oynadığı rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay’dan gelmişti.

Nurgül Yeşilçaylı sosyal paylaşım sitesi Twitter’da kendi şahsi hesabından yaptığı paylaşımda Erkan Petekkaya’yı hedef alarak “Uyuşturucu zararlı. Alkol zararlı. Salaklık zararlı. Adam sanmak daha zararlı. E ben anlattım bunları” paylaşımını yapmıştı.

Erkan Petekkaya sosyal medyadan gelen yoğun eleştiriler üzerine yaptığı açıklamada kendisine yapılan linç kampanyasına anlam veremediğimi belirterek “ Dizi setinde olağanüstü sağlık önlemleri alıyoruz. Senaryo sayfamızı dahi yarıya indirdik. Set çalışanlarımızın ailesinin korkmasını gerektirecek bir durum söz konusu değil. Herkes önce kendi kapısının önünü süpürecek. Ben işime gücüme bakarım ve işim insanları eğlendirmek ve bunu yapabildiğim kadar da yapmaya devam edeceğim” demişti.

Eski rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay’ın paylaşımı hakkında da Erkan Petekkaya “ Sosyal medyada yapılan paylaşımları takip etmiyorum. Nurgül ile aramdaki tartışmalar yıllar önce yaşandı ve unutuldu, gitti ve bitti. Bu açıklamanın benimle bir alakası yok diye düşünüyorum” notu ile sosyal medya hesabından paylaştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here