Ana sayfa Magazin Ödül törenine katıldığına pişman oldu

Ödül törenine katıldığına pişman oldu

301
0

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Yılın Yıldızları’ ödül törenine ödül kazanan son dönemlerin başarılı oyuncularından biri olan Kerem Bursin katıldı.
Ödül töreninde 2020 yılının en beğenilen erkek dizi oyuncusu ödülünü alan Bursin yaptığı konuşmada “Bu ödüle beni layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim. Bu ödülle beni onurlandırdınız. Bu sene herkes için zor bir yıldı. Umarım bir daha böyle kötü bir yıl geçirmeyiz. Bizleri daha iyi günler beklemesi dileklerimle hepinize çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.” dedi.

Ödül törenini soran Bay j “Kerem bey bölüm başı 120 bin TL alarak zor şartlar altında çalışmaya devam etti. Evet bundan dolayı hepinizin gözleri dolacak” demesi üzerine salonda adeta buz keserken bu açıklamanın ardından sinirlenen Bürsin, gazetecilerin sorularını yanıtlamadan salonu terk etti.

Olayın duyulması üzerine Bay J, konuyla ilgili sosyal medya hesabından videoyla bir açıklama yaptı. Bay J yayınladığı videosunda söylediğim sözlerden dolayı kalbini kırdığım insanlardan özür diliyorum. Bununla ilgili çok tepki gelince açıklama ihtiyacı duydum. Ama magazincilerin keşke konuşmamın başını da yayınlamış olmalarını da istedim. Son günlerde birçok oyuncu zor şartlar altında çalışıyor. ” diyen Bay J, şunları söyledi: “Çok fazla tepki gelince açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Magazinci arkadaşlar biliyorum işiniz bu ama keşke konuşmamın başını da yayınlasaydınız ve gerçekten oyuncuların zor şartlarda çalıştığını söylediğimi duysaydı herkes. Benimki aslında basit bir şakaydı. Kimsenin kazandığı parada gözüm yok ama şakam amacını aşmış olabilir. Sevgili Kerem; ne kadar zor şartlar altında çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Sen zeki bir adamsın, böyle bir şakaya alınacak biri değilsin. Bunu biliyorum ve çok sevgilerimi yolluyorum.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here