Ana sayfa Kültür-Sanat Oya Başar ‘Plastik Aşklar’la turnede

Oya Başar ‘Plastik Aşklar’la turnede

690
0

Usta oyuncu Oya Başar, Begüm Birgören ile başrollerini paylaştığı, senaryosunu Ali Cüneyd Kılcıoğlu, yönetmenliğini Orçun Ucal, yapımcılığını Performance Of Anatolia Latif Koru’nun yaptığı ‘Plastik Aşklar’ ile 26 Kasım’da İzmir Torbalı Belediye KM’de 25 yıl sonra Türkiye turnesine başlıyor. Kasım ayında seyircisiyle buluşan olan Plastik Aşklar’ı, Anatolia Entertainment bünyesinde faaliyet gösteren Performance Of Anatolia sahneye koyuyor. 

“Plastik Aşklar”, eğitimli, kültürlü, hayatla eğlenebilen, elit ama bir o kadar da alaturka Alev’le (Oya Başar), çekingen, kendini savunmaktan korkan, geleneklerden bihaber, saf Sezen’in (Begüm Birgören) yüzleşmelerini, gelgitlerini, hayatla, kendileriyle ve ortak aşklarıyla olan hesaplaşmalarını konu ediniyor. Oyun, kadın psikolojisini anlamak adına da içinde güçlü analizler barındırıyor.

Kendinizden çok şey bulacağınız muhteşem bir kahkaha tufanına hazır olun… Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden oyun, sezonun en iyi komedisi olmaya aday.

Plastik Aşklar 26 Kasım’da İzmir Torbalı Belediye KM’de, 27 Kasım’da İzmir Konak AKM’de, 28 Kasım’da Denizli Merkez Efendi Belediye Kültür Merkezi’nde, 29 Kasım’da Aydın Kültür Merkezi’nde, 3 Aralık’ta İstanbul Kadıköy Baba Sahne de Gala’da, 4 Aralık’ta Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi’nde, 8 Aralık’ta Tekirdağ Yeni Kültür Merkezi’nde, 9 Aralık’ta Çorlu Kültür Merkezi’nde, 10 Aralık’ta İstanbul Bakırköy Yunus Emre Kültür Merkezi’nde, 13 Aralık’ta Mersin Yenişehir KM’de, 14 Aralık’ta Kayseri Kadir Has KM’de, 15 Aralık’ta Adana Opera Sahnesi’nde, 19 Aralık’ta İstanbul MOİ’de, 21 Aralık’ta Kadıköy DURU’da ve 27 Aralık’ta Karabük’te sahnelenecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here