Ana sayfa Magazin Öykü Çelik kredi çekip kirasını ödediğini açıkladı

Öykü Çelik kredi çekip kirasını ödediğini açıkladı

688
0

Son günlerde sık sık magazin gündeminin konuşulan isimlerinden biri olan oyuncu Öykü Çelik, YouTube’da yayınlanan bir programa konuk oldu. Çelik, Herkes bizi ünlüyüz diye bizi zengin sanıyorlar, zor durumda kalıp ev kiramı ödemek için kredi çektiğim dönemler oldu.” ifadelerini kullandı.

İşte Öykü Çelik’in açıklamalarından satır başları…

“Son günlerde talihsiz İki olay yaşadım üst üste…Covid partisi diye anılan bir yerde bulundum. Orada birçok magazinci vardı. Partiye katılan herkes gitti sadece ben kaldım. Dışarı çıkmak istedim engellediler. Büyük bir baskı altında mahcubiyet altında montumun altına saklanarak çıktığımda kısa sürede linç yedim. Bu yaşanan olayı toparlamak için gittiğim programda daha büyük bir gaf yaptım. Bu gaf yüzünden 20 saat boyunca telefonum bir saniye durmadı. Benim tüm paylaşımlarda yorum açıktır.

Orada yaptığım açıklamada sanki birilerini ezip kendisini daha farklı gösteren bir kişi algısı oluştu. Oradaki konuşmamın sadece belli kısımları magazin programlarında kullanıldı. Çok gariptir ki tüm bu olaylar 2 hafta içinde başıma geldi. Bunlar yetmiyormuş gibi Twitter’da gündem oldum. Ben bunu kurtarabileceğimi düşünmüyorum artık bas bas bağırsam da ‘ben böyle demek istemedim’ diye yeterli olmayacağı için öyle bırakmaya karar verdim.

Ben orta halliden bir tık üstünde olan bir ailenin kızı olarak büyüdüm. Özel üniversitede okudum. Genç yaşımda iyi paralar kazandım ama param olmadığı zamanlarda ailemden tek kuruş almadım. En zoru ünlü olmak ya da parasız olmak değil! En zoru ünlü olup parasız olmak! Çünkü ünlü olan insanları herkes zengin zannediyor. Ben kiramı ödeyebilmek için kredi çektiğimi biliyorum. Bu tecrübeleri de yaşadım.” dedi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here