Ana sayfa Magazin Öykü Gürman’dan alkışlanacak davranış

Öykü Gürman’dan alkışlanacak davranış

444
0

Tüm dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan etkinliklerden biri olan tüketim ve show dünyasının getirdiği yeni alışkanlıklardan ve en pahalısı olan doğum günü kutlamaları için bir çok ünlü isim gösterişli partiler, eğlenceler ve hediyelerle kutlarken bunların tüm aksine adeta ezber bozan hareket Öykü Gürman’dan geldi.

Geçtiğimiz yaş günlerinde bir çok hayranlarından, farklı markalardan, dostlarından çeşitli doğum günleri hediyeleri alan Öykü Gürman ünlülere örnek olacak bir harekette bulunarak yaş gününü iyi bir amaç kullanmak için sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

4 Ağustos günü yeni yaşını kutlayacak olan ünlü sanatçı Öykü Gürman yaş gününde kendisine hediye gönderilmesi yerine “Kansersiz Yaşam” derneği için kampanya başlattı.

Öykü Gürman Instagram üzerinden yaptığı paylaşımında “ 4 Ağustos günü sizlerden yaş günüm için hediye beklemiyor bunun yerine sizde bir iyiliğe katkıda bulunmanızı istiyorum. İyilik Paylaş Sosyal Bağış  Platformu üzerinden kansersiz bir yaşam için kampanya açtım. Büyük küçük demeden yapacağınız tüm bağışlar beni mutlu edecek ve çok sevindirecek. Kanser hastası çocukları gözlerimizin önüne getirerek elimizden geldiğince onlar için bağışta bulunalım” ifadelerini kullandı.

Öykü Gürman’ın yaptığı bu paylaşıma çok kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağması gözlerden kaçmadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here