Ana sayfa Magazin Ozan Doğulu ve Baran Bölükbaşı’ndan ‘dedikodu’

Ozan Doğulu ve Baran Bölükbaşı’ndan ‘dedikodu’

849
0

Ünlü müzik adamı Ozan Doğulu’dan, oyuncu Baran Bölükbaşı tarafından seslendirilen “Dedikodu” şarkısının yeni klibi ile ilgili için TikTok kullanıcılarına sürpriz var. Seçilecek 10 video, Ozan Doğulu feat. Baran Bölükbaşı’nın “Dedikodu” şarkısının klibinde oynayacak.

TikTok bilindiği gibi kendine özgü bazı özellikle ile kullanıcılarına eşsiz bir video deneyimi sunuyor.

TikTok, önemli isimlerle de işbirliklerini sürdürüyor.

Türkiye’nin en önemli yapımcılarından biri olarak kabul edilen Ozan Doğulu’nun “130 Bpm Kreşendo” isimli albümünde Baran Bölükbaşı’nın seslendirdiği “Dedikodu” şarkısının klibi ile ilgili TikTok’ta “challenge” düzenleniyor.

TikTok’u kullananların Bölükbaşı’nın seslendirdiği “Dedikodu” şarkısı ile birlikte hazırladıkları videolarla kalıtım gösterdikleri “challenge” sonunda kazanan videoya, “Dedikodu”nun çekilecek yeni klibinde yer verilecek. Bu sayede TikTok’un kendine özgü özellikleri kullanılarak hazırlanan video görüntülerinden en beğenilen 10’u, Ozan Doğulu ile Baran Bölükbaşı’nın “Dedikodu” klibinde yer alacak.

TikTok’a katılan Ozan Doğulu ve Baran Bölükbaşı, TikTok’taki kendi hesaplarıyla kampanyaya destek verdi. Kampanyaya katılabilmek için “Dedikodu” isimli şarkıyla beraber çekilen videoyu TikTok üzerinden #dedikodu hashtagi ile paylaşmak yeterli oluyor.

Kampanyanın birkaç gün içinde 40 milyonun üzerinde görüntülenme aldığı belirtildi.

Yarışmayı kazanmak için hazırlanacak olan TikTok videolarında; gerek evde, gerek sokakta, gerekse iş yerinde dedikoducularla ilgili birbirinden eğlenceli parodilerin yanı sıra şarkılarla hazırlanan dans gösterileri paylaşıldı.

TikTok kullanıcıları, dedikodu yapan yakınlarının birbirinden eğlenceli görüntülerinin yanı sıra kesinlikle asla dedikodu yapmayan hayvanları da unutmadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here