Ana sayfa Magazin Ozan Güven aylık gelirini 5 bin lira olarak açıkladı

Ozan Güven aylık gelirini 5 bin lira olarak açıkladı

233
0

Ozan Güven’in kız arkadaşı Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiasıyla açılan davanın ilk duruşması yapıldı. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, avukatları ile birlikte İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya katıldı. Duruşma öncesi yapılan kimlik tespitinde mahkeme hakimi Ozan Güven’e mesleğini ve aylık gelirini sordu.

Mahkeme hakimi Ozan Güven’i uyararak gelirini belirtirken, “Gazeteciler haber yaparlar ona göre” ifadelerini kullandı. Ozan güven ise “Aylık gelirim 5 bin TL.” dedi.  Deniz Bulutsuz ise aylık gelirinin 20 bin lira olduğunu ve mesleğinin eğitim danışmanlığını söyledi.

Mahkeme hakimi her iki tarafında beyanlarına izin verirken Bulutsuz “Yaşananları tekrar anlatmazsam çok mutlu olurum. Yaşananlar çok ağırdı.” dedi.

Bulutsuz beyanına devam ederek darp anını “Ozan bana abajurla vurduktan sonra merdivenlerde saçımı tutunca bende düştüm. Evden kaçmak istedim izin vermediği gibi beni yerde iken defalarca tekmeleyerek kapıyı kilitledi. Pencereden kaçmak istediğimde kapı ve pencere arasında çok darbe aldım. Bilincimi kaybettiğimde yüzüme ve üstüme su dökerek uyandırdı. Kapının önündeydim ve arkasını dönünce çıktım. Ayakkabısız biçimde sokağa adım attım.” dedi.

Deniz Bulutsuz, Ozan Güven’den şikayetçi olduğunu söyledi.

Davada karar çıkmazken, mahkeme heyeti duruşmayı 30 Nisan’a ertelenirken Ozan Güven Cumhuriyet savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede kasten yaralama, tehdit, kişiyi hürriyetten mahrum kılmak ve hakaret suçlarından 3 yıl 8 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis talebiyle yargılanması istenmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here