Ana sayfa Magazin Özcan Deniz eski eşi ile tekrar evleniyor

Özcan Deniz eski eşi ile tekrar evleniyor

489
0

Koronavirüs karantina günlerinde birbirlerine çok yakın iki evde oturan Özcan Deniz ve yeni boşandığı eşki eşi Feyza Aktan ve oğullarıyla birlikte aynı evde günlerini geçirmeye başladılar. Bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan 2 Sayfa adlı programın haberine göre birbirlerine yakın evde oturan çiftin aynı evde oğulları ile birlikte vakit geçirdikleri ve tekrar evlenme kararı aldıkları açıklandı.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın evliliklerinden olan çocukları Kuzey’in doğum günü olan 30 Nisan günü Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan’a ikinci kez evlilik teklifi yaptığı ve Feyza Aktan’ın bu teklife evet dediği öğrenilirken aralarında geçmiş yıllarda yaşanan sorunları birlikte aşan çiftin tekrar yakın bir zamanda tekrar nikah masasına oturmaları bekleniyor.

Özcan deniz 2018 yılında kendisinden 20 yaş küçük olan Feyza Aktan ile evlendikten kısa bir süre sonra çiftin çocukları Kuzey dünyaya gelmişti. Feyza Aktan ve Özcan Deniz arasında evliliklerinde yaşanan sorunlar yüzünden çift boşanma kararı almış ve kısa bir süre içinde boşanmışlardı. Özcan Deniz’den boşanma sürecinde Feyza Aktan 15 bin lira nafaka talep etmiş daha sonra çift aralarında anlaşarak aylık 12 bin 500 lira nafaka, 2 ev ve bir araba verirken çift arasındaki mahkeme 15 dakika içinde sonuçlanmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here