Ana sayfa Magazin Özge Özpirinçi’nin doğum gününü polis bastı

Özge Özpirinçi’nin doğum gününü polis bastı

494
0

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, doğum günü partisini  İstanbul’un Sarıyer ilçesi Yeniköy’deki lüks evinde devam ettirirken bu partiye yakın arkadaşları katıldı. Doğum günü partisine lüks evin bahçesinde müzik dinlenirken polisler kapıyı çalarak ünlü oyuncunun evinde incelemeler yaptı.

İhbar üzerine ünlü oyuncunun evine polis memurlarının geldiği öğrenilirken Özge Özpirinçi’nin evinde yapılan kontroller sonrası davete katılanların kurallara uyduğunun görülmesi üzerine partiye katılanlara ceza kesilmedi.

Özge Özpirinçci yaşananların ardından sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Sanat hayatım boyunca magazin basınıyla daima  saygılı ve seviyeli bir ilişki korumaya çalıştım ve bunda başarılı oldum. Doğum günümü açık havada bir restoranda kutladıktan sonra evimin bahçesinde devam etmek istedim. Bunun üzerine evimin çevresinde magazin kameraları bahçeyi çekmeye başladılar. Arkadaşlarım da bunun üzerine onların yanına giderek Burak ve Uraz’ın röportaj yapabileceğini söylediğinde ‘Herkes gelip bizimle röportaj yapacak yoksa sabaha kadar buradayız’ cevabı ile karşılaşıyor.

Biz komşularımızı rahatsız etmemek adına kısık bir sesle müzik dinlerken ateş başında oturduğumuz anda evimize polisler geliyor ve o esnada evdeki insan sayısın üç katı magazinci elde edemedikleri malzemenin hırsını çıkarmak için polisimizi arayarak onları maniple ederek durumu bir ‘baskın’ gibi göstermeye çalışıyor. Polisimiz bahçede yaşanan kutlamanın kurallara uygun olduğunu tespit ederek cezai işlem yapmadan ayrılıyor ve bizlerde parti sonrası dağılıyoruz. Bazı magazincilerin çamur at izi kalsın misali tavırları karşısında artık böyle şeylere tahammül edemiyorum” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here