Ana sayfa Magazin Paris Hilton’dan fiziksel istismar itirafı

Paris Hilton’dan fiziksel istismar itirafı

387
0

Dünya sosyetesinin göz bebeği ABD’li ünlü manken ve Hilton otellerinin varisi olan Paris Hilton’un çocukluk yıllarında okuduğu özel bir yatılı okulda okumaya başladığı ilk günlerde hem fiziksel hem de zihinsel istismara uğradığını açıkladı. Kendisi hakkında yapılan bir belgesel de açıklamalarda bulunan Hilton, “yaşadığım bu olayları uzun süre herkesten sakladım. Yaşadıklarım sonrasında dönüştüğüm güçlü kadınla gurur duyuyorum. Herkes benim için hayatın hep güllük gülistanlık olduğunu sanıyorlar ama gerçekten neler yaşadığımı göstermek istiyorum” dedi.

Belgeselde Hilton, okulda yaşadığı kötü günleri şu cümlelerle anlattı: “Okula başladıktan ilk günden itibaren panik atak geçiriyordum ve her gün ağlıyordum. Okulda olmaktan dolayı çok mutsuzdum. Kendimi okulda adeta mahkum gibi hissederken yaşamaktan nefret ediyordum. Bu süreçte ailemle dahi görüşemiyordum. Kendimi dış dünyadan soyutlamıştım, aileme yaşadıklarımı anlattığımda sorunlar yaşayınca bir daha aileme söylemek konusunda tereddütler yaşadım. Bana inanmayacaklarını dahi düşündüm.” diyerek yaşadıklarını ifade etti.

Okulda okurken derslere odaklanma konusunda sorunlar yaşarken okulda her gün. Uyandığım ilk dakikadan itibaren tüm gün boyunca beni azarlıyorlar ve bana sürekli olarak işkence ediyorlardı diyerek açıklamalarına devam eden Paris Hilton bu yaşadıklarının kendisini sürekli olarak kötü hissettirmesine neden olduklarını ve zorbalık yaptıkları için büyük sorunlar yaşadığını ve bunu atlatmasının uzun zaman aldığını ifade ederek açıklamalarını tamamladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here