Ana sayfa Dizi&Film Payitaht Abdülhamid’de büyük suikast

Payitaht Abdülhamid’de büyük suikast

512
0

TRT1 ekranlarında yayınlanan dönem dizisi Payitaht Abdülhamid Cuma gecelerine damga vurmaya devam ediyor.

114 bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Payitaht Abdülhamid’de bu hafta neler olacak?

Hechler uzun uğraşlarına rağmen demiryolu işinde istediğini alamayınca bunun sorumlusu olarak gördüğü Abdülhamid’e bir saldırı planlar ve Robert’ı kullanır. Hechler’in gönderdiği silahı alan Robert saray bahçesinde bir fırsatını bularak silahını Abdülhamid’e doğrultur. Bir el patlayan silah sesi saray bahçesini sararken gazeteler Abdülhamid’in suikaste kurban gittiğini yazarken Hechler’in planı daha yeni başlamıştır. Şimdi sırada Mahmut vardır. Hechler limanda yaşanan kargaşadan faydalanarak saraya bir araba dolusu dinamiti sokmayı başarmıştır. Bunu öğrenen Halil Halid ve adamları dinamit dolu arabanın peşine düşerler.

Abdülhamid ile aralarının düzeldiği için çok mutlu olan Bidar , Kemalettin’e Naime’nin duyduğu hisler yüzünden allak bullak olmuştur. Osmanlıyı salgın bir hastalıkla baş başa bırakmak isteyen Blayatsky hazırlattığı biyolojik silahı harekete geçirmek üzere hamlesini yapar.

Londra’da olduğunu düşündüğü kocasının Payitaht’ta görüldüğünü öğrenen Zekiye büyük bir şüpheye düşer. Tuttuğu bir hafiyenin kendisine getirdiği bir bilgi ışığında bir eve giden Zekiye gördükleri ve yaşadıkları karşısında dünyası başına yıkılır. Acı gerçekle yüzleşmek zorunda kalan Zekiye’nin başına hangi büyük felaket gelmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here