Ana sayfa Magazin Pınar Altuğ’a takipçisinden ilginç soru

Pınar Altuğ’a takipçisinden ilginç soru

898
0

Yıllardır ekranların sevilen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın isimli dizide canlandırdığı Meltem karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Pınar Altuğ sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımı sonrasında bir takipçisinin “göğüs bölgesindeki benleri “ hakkında yaptığı ilginç yoruma cevap vermeyi de ihmal etmedi.

 TAKİPÇİSİNİN SORUSUNA ANINDA CEVAP VERDİ

Aktif olarak Sosyal medya hesabını en iyi kullanan sanatçılardan biri olan Pınar Altuğ son günlerde takipçilerinin kendisine sorduğu ilginç sorulara verdiği ilginç cevaplarla da gündeme gelirken sosyal medyada paylaştığı son fotoğrafına bir takipçisinin “Pınar hanım göğüs bölgenizdeki ben ve lekelerden arınmak istemez misiniz?” diyen takipçisine “Yoo istemem” cevabını verdi.

GİYDİĞİ TAYT OLAY OLMUŞTU

Geçtiğimiz sene 31 Mart’ta yerel seçimler için oy kullanmaya giderken giydiği taytın vücut hatlarını belli etmesi üzerine sosyal medya da adeta linç edilen Pınar Altuğ geçtiğimiz günlerde katıldığı bir film galasında eleştirilere hedef olan taytı hakkında “Ben oy kullanmanın vatandaşlık görevi olduğunu göstermek amaçlı o fotoğrafı paylaşmıştı. Oy kullanmaya giderken sandıkta gözüksün diye daha geniş çekilen bir fotoğrafta hiç aklımın ucundan geçmeyecek bir kareydi. Bu resmi bir çok insan kopyalayarak paylaşmış, Bende bunun üzerine aynı fotoğrafı biraz daha küçültüp tekrar koydum. Bir şeyleri paylaşırken neye dikkat edeceğimi bilmiyorum çünkü benim başka birinin fotoğrafında, o fotoğrafı büyütüp oraya bakmak aklımın ucundan geçmiyor” demişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here