Ana sayfa Magazin Pixel grubunun “Yalnızlık Teoris” sevenleriyle buluştu

Pixel grubunun “Yalnızlık Teoris” sevenleriyle buluştu

497
0

Türk alternatif rock müziğinin ve konserlerin vazgeçilmez gruplarından biri olan Pixel uzun zamandır beklenen “Yalnızlık Teorisi” adlı albümü ile sevenleriyle buluştu. 15 yıl önce lise sıralarında başlayan Pixel’in müzik yolculuğu 10 şarkılık “Yalnızlık Teorisi” albümü ile taçlandı.

Pixel grubu Ayhan Kunttaş, Can Ali Oyan ve Arda Yılgör tarafından yıllar önce kurulmuş ve yarıştıkları bir çok yarışmada kazandıkları birincilikler ve başarılarla adlarını duyururken vokale Seda Ovan’ın katılması ile daha da güçlenerek büyük konserlere imzalar atmaya başladılar.

Yalnızlık Teorisi adlı albümün beste, aranje ve düzenlemeleri gruba ait olurken albümün mix/mastering çalışmalarını Erim Arkman yaptı.

Albümün çıkmasının hemen ardından olumlu tepkiler alan Pixel dinleyicilerin istekleri doğrultusunda albümlerinin ikinci klibini “Tıpış Tıpış” adlı şarkılarına çekerlerken şarkının sözlerini Can Ali Oyan yazarken düzenleme grubun imzasını taşıyor.

“Tıpış Tıpış” adlı şarkının klip çekimleri için yönetmenlik koltuğuna Mustafa Özen otururken klipte grubun sempatik tavırları ve eğlenceli sahneleri gözler önüne sergilenirken Pixel grubu üyeleri albümleri ve klipleri hakkında “ Uzun zamandır kaybedilmiş olan Türk rock müziğinin ruhunu grup olarak yeniden yaşatmayı hedefliyoruz” dediler.

‘’Pixel’’in yeni klip çalışması ‘’Tıpış Tıpış’’ pixelofficial YouTube kanalında ve şarkıları tüm müzik platformlarında yayında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here