Ana sayfa Magazin Rober Hatemo ölümden döndüğünü açıkladı

Rober Hatemo ölümden döndüğünü açıkladı

167
0

Armağan Çağlayan’ın YouTube sayfasında yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına 46 yaşındaki ünlü şarkıcı Rober Hatemo, konuk oldu.

Program boyunca Rober Hatemo hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunurken asker dönüşü kariyeri ile ilgili aldığı önemli kararı uyguladığını ama 2010 yılından sonra yaşadığı sağlık sorunları ve midesinde oluşan yaralardan ötürü ölümden döndüğünü açıkladı.

Hayatında dedesinin çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden  Hatemo, dedem ile arkadaş gibiydik. Çocukken beni gezdirirdi. Baba bir baba modeli oldu ama ölmesine yakın yaşadığı aşk yüzünden çok yanında olamadığını ve bundan dolayı duyduğu pişmanlığı dile getirdi.

Çocukluğunu Taksim-Beyoğlu’nda üç katlı Rum evlerinde dedesiyle birlikte geçirdiğini söyleyen Hatemo dedemin evinde müzik aletleri vardı. Dedem televizyonlara çıkıyordu. Benim şarkı söylememi çok beğenirdi. Dedemle bir gün Aksaray’da bir otele gittik ve orada şarkı söyledim. Birkaç gün sonra otelin yetkilisi beni arayarak  ‘müşteriler seni istiyor, çok beğendiler’ dedi. Babam da istemiyor, onun mesleğini yapmamı istiyordu. Kuyumcuydu kendisi, onu da yaptım tabii.. Ama ben babamı dinlemedim, dedemle kaçıp gittim şarkı söylemeye. Müzikle, sosyal hayatla alakalı bir şeyler öğreten kişi dedem oldu.

Kariyerinde 2010-2015 yılları arasında büyük bir düşüş yaşadığını söyleyen Hatemo tam toparlanma sürecine girdiğinde araya koronavirüsün girmesinin üzücü olduğunu söyledi. Başarılı sanatçı pandemi döneminin sona ermesinden sonra müzik kariyerinde eskisi gibi yükselişe geçmek için çalışmalarına ağırlık vereceğini ifade etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here