Ana sayfa Kültür-Sanat RX Istanbul’dan müzikle dolu yeni yıl

RX Istanbul’dan müzikle dolu yeni yıl

762
0

“Şehrin elektronik müzik markası”RX Istanbul, yeni yılda elektronik dans müziği deneyimini bir üst kademeye çıkaracak.

Yeni yılın ilk ayı için hazırlanan program ise elektronik müzik sahnesinin en önemli sanatçılarıyla müzikseverlere dans dolu geceler vaat ediyor.

İkinci sezonunda global elektronik müzik sahnesinin en yetenekli isimlerini kabinine konuk eden RX Istanbul tüm enerjisiyle yeni yıla hazır! İstanbul’un elektronik müzik markası RX, İstanbul’un kalbinde underground kültüre kucak açmaya ve elektronik müziğin kalelerinden biri olmaya devam ediyor.

Yeni sezonun başından bu yana John Digweed, Marcel Dettmann, Victor Ruiz, Bart Skils, SPFDJ gibi global elektronik müzik devlerinin ve önemli lokal DJ’lerin unutulmaz performanslarına ev sahipliği yapan kulüp, Ocak ayı programıyla 2020’nin de çok hareketli geçeceğinin sinyallerini veriyor. RX Progressive House’tan Acid Techno’ya elektronik müziğin tüm janrlarını geniş bir yelpazede buluşturarak dinleyicilerine sunmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en iyi ses sistemi Funktion One, baş döndüren ışık sistemi ile bambaşka bir kulüp deneyimi sunan RX, yeni yılda yeni sürprizlerle adından söz ettirmeye devam edecek.

Ocak 2020’de kulübün ağırlayacağı isimlerden bazıları:

4 Ocak: Fadi Mohem, 10 Ocak: Vladimir Dubyshkin, 11 Ocak: Jeremy Olander, 17 Ocak: COYU, 24 Ocak: SNTS, 25 Ocak: Spartaque, 31 Ocak: Ruede Hagelstein. Birbirinden değerli isimlerin sahne alacağı ocak ayında İstanbul yine eğlenceye doyacak. Müzikseverler sabahın ilk ışıklarına kadar dans edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here