Ana sayfa Ünlüler Safiye Soyman gelinlik giydi

Safiye Soyman gelinlik giydi

1052
0

Sahnelerin ve magazin dünyasının sevilen ikilisi Safiye Soyman, hayat arkadaşı Faik Öztürk ile “Azka Yaz Konserleri” kapsamında Bodrum Bardakçı Koyu’nda bulunan Azka Otel’de sahne aldı.

Konserini izlemeye gelen müzikseverleri “Adana’ya Gidek Mi?” şarkısıyla selamlayan Faik Öztürk “Hepinize hoş geldiniz. Bizi burada yalnız bırakmayan sizlere ve dostlarımıza teşekkür etmeyi borç biliyorum. Safiye Soyman ile beraber size keyifli bir gece yaşatmak için çok güzel bir repertuvar hazırladık. Bu gece burada bizlerle olanlar eğlenmeden bu gece  evlerine gitmeyecek.” dedi.

Faik Öztürk’e konserde hayat arkadaşı Safiye Soyman, Tolga Çam imzalı taşlarla bezeli turuncu elbiseyle sahnede eşlik ederken, konseri izlemeye gelen yaklaşık 600 kişiye Türk sanat müziğinin eşsiz parçalarını seslendirirken konseri izleyen müzikseverlerde bir çok şarkıda Safiye Soyman ve Faik Öztürk’e eşlik ettiler..

İş dünyasının tanınmış isimlerinden Hayri Yazıcı ve Ozan Şer ile sanat dünyasından Bahar Öztan, Seçil Heper gibi bir çok tanınmış sima da Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün konserini izlediler.

Safiye Soyman sahnede iken “ Bir önceki konserimde şayet bir gün gelinlik giyecek olursam bu yer sadece Azka Otel olur demiştim” diyerek konserinin ikinci bölümünde Gönül Polat Tuncar imzalı bir gelinlikle beraber hayat arkadaşı Faik Öztürk ile sahneye çıkarak birlikte düet yaptılar. Faik Öztürk’de konserde “Sonunda Safiyem gelinlik giyme muradına burada nail oldu. Rabbim de bana burada damatlık giymeyi nasip etsin” diyerek konseri izleyenleri güldürdü.  

Sahnelerin ünlü ikilisi konserlerini dinlemeye gelen Türk Sanat Müziğinin efsane sanatçılarından biri olan Seçil Heper’i sahneye onur konuğu olarak davet ettiler. Safiye Soyman ve Faik Öztürk daha sonra sahneye Alican Atay ve Hande Dönmez’i davet ederek onların sevilen şarkılarını konseri izlemeye gelen konuklara seslendirmesini sağladılar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here