Ana sayfa Magazin Sağlıkçılar ve sanatçılar bir arada

Sağlıkçılar ve sanatçılar bir arada

452
0

YouTube’da en çok izlenen programlardan biri olan uzman klinik psikolog Gökhan Çınar’ın sunup hazırladığı Katarsis, bu hafta da sağlık çalışanları ile birçok ünlü sanatçıyı bir araya getirerek korona salgınına karşı çok anlamlı bir bölüme imza attı.

Gökhan Çınar programına aldığı konuklarıyla uzaktan bağlantı yaparak sanatçılara destek anlamlı sunduğu programında Sıla, Sunay Akın, Demet Akbağ ve İlyas Yalçıntaş’la birlikte sağlık çalışanlarını ağırladı.

Gökhan Çınar programın ilk bölümünde ünlü sanatçı Sıla ile Türk Hemşireler Derneği İzmir Şube Başkanı Ebru Melek Benligül’ü birlikte ağırlarken Ebru Melek Benligül’ün covid-19 virüsünü yendiğini söylemesi ile programa mutlu bir giriş yapılırken Sıla salgının başlamasının ardından 37 gündür evinde olduğunu söyledi. Bu süreçte moralini hiç bozmadığını söyleyen Sıla’dan Ebru Melek Benligül’ün Oluruna Bırak adlı şarkısını söylemesini rica etmesi üzerine Sıla bu şarkısını söylerken şarkısını tüm sağlık çalışanlarına armağan etti.

Programın diğer konuklarından biri olan usta oyuncu Demet Akbağ  ile sağlık çalışan Leyla Erdoğdu oldu. İkilinin keyifli sohbeti esnasında Demet Akbağ’ın her akşam sağlık çalışanlarını alkışlarıyla desteklediğini açıkladığı anlarda duygu dolu anlar yaşanırken Demet Akbağ bir sürpriz yaparak Yılmaz Erdoğan ile birlikte “Bir Demet Tiyatro” adlı oyunlarının bazı bölümlerini yeniden yorumlayacakları müjdesini verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here