Ana sayfa Dizi&Film Saygı dizisinde büyük sürpriz

Saygı dizisinde büyük sürpriz

493
0

İnter Medya tarafından BluTV için yapılan yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olmaya aday olan  Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başlıca rollerini Nejat İşler, Miray Daner ve Boran Kuzum’un üstlendiği dizinin kadrosuna Türk televizyonlarının ve sinemalarının usta ismi Erkan Can katılırken Erkan Can dizide Ercüment Çözer’in arkadaşı Yavuz rolünde izleyeceğiz.

Dizinin senarsitliğini ‘Behzat Ç. – Bir Ankara Polisiyesi’nin senaristi Ercan Mehmet Erdem üstlenirken Saygı adlı dizinin yönetmen koltuğunda ise Ali Taner Baltacı’nın oturduğu dizide toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı Helen ve Savaş adındaki iki idealist genç ile kesişecek.

Dizinin sonbahar aylarında Blu Tv’de  izleyicilerle buluşması planlanırken Behzat Ç adlı dizi 6 yıl aradan sonra Blu TV.’de yayınlanmış ve ilk sezonun ardından dizi final yapmıştı. Behzat Ç dizisinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, yaptığı açıklamada dizinin hikayesinde büyük değişiklikler yapıldığını ve bu değişikliklerden eserin sahibi ve dizinin senaristi olan Emrah Serbes’in haberdar edilip edilmediğini bilmediğini, dizinin yönetmeni Serdar Akar’ın yeni sezonda istenmemesi ve Güven Kıraç gibi bir ismin diziden çıkarılmak istenmesini kabul edemediği ve böyle bir rant düzeninde olmak istemediğini açıklamıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here