Ana sayfa Magazin Şebnem Ferah kadın cinayetlerine dikkat çekti

Şebnem Ferah kadın cinayetlerine dikkat çekti

709
0

Minyon Yapım Organizasyon tarafından Umut Kuzey öncülüğünde bu yıl  6’ncısı düzenlenen Zeytinli Rock Festivali’nde dün gece Şebnem Ferah rüzgarı esti. Yaklaşık 50 bin kişinin takip ettiği konserde Şebnem Ferah “ Sözde Namus” adlı şarkısını seslendirmeden önce  “Madem bu konser hepimizi bir araya getirdi, sizden tüm içtenliğimle bir ricam olabilir mi?, Lütfen hiç bir şeyin ama hiç bir şeyin ahlak bekçiliğine soyunmuş birisine ve yönlendirmelerine müsaade etmeyin ve bu tip insanlara asla seyirci kalmayın. Kendi vicdanınıza, içinizden gelen ses kulak verin, kalbinizin temizliğine, ailenize, akrabalarınıza, dostlarınıza ama en önemlisi kendinize güvenin” dedi.

Şebnem Ferah sahnede iken bir çok şarkısına konseri izleyen müzikseverler adeta bir koro gibi eşlik ederken Şebnem Ferah’ta konserinde geçmişten günümüze sevilen parçalarını arka arkaya seslendirdi.

Festivalde Gelin ve Damat sürprizi

Zeytinli Rock Müzik Festivali dün gece sürpriz bir mutlu sana da ev sahipliği yaptı. Geçtiğimiz yıl Zeytinli Rock Müzik Festivali’nde tanışan ve geçtiğimiz günlerde dünya evine giren bir çift balayı için Zeytin’li’yi tercih etti. Konseri en önden izleyen mutlu çifti sahneye davet eden Şebnem Ferah yeni evli çifte mutluklar diledi. Yeni evli çift Umut Kuzey’e de ayrıca teşekkür ederek, bu festival için biletlerimizi bir yıl önce aldık. Zeytinli Rock Müzik Festivaline damatlık ve gelinlikle izlemek en büyük hayalimizde ve bunu gerçekleştirdik” dediler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here