Ana sayfa Magazin Seda Sayan gelini ile ilk kez tanıştı

Seda Sayan gelini ile ilk kez tanıştı

1078
0

Ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgını yüzünden sahnelerden uzak kalan Türk müziğinin en güçlü seslerinden Seda Sayan, Bodrum Günay’da sahne aldı. Kendisini izlemeye gelen davetliler maske takarak virüse karşı önlem alırken ünlü sanatçıyı izlemeye gelenler arasında oğlu Oğulcan Engin ve müstakbel gelini Ezgi Eyüpoğlu vardı.

Nisan ayında aramızdan ayrılan ve Seda Sayan’ın yakın dostu olan Nur Yerlitaş imzalı bir kıyafetle sahne alan Seda Sayan giydiği kıyafetle bir şekilde ünlü modacıyı anmış oldu.

Seda Sayan’ı bu gecede bir çok sanatçı dostu ve sanat, iş, cemiyet dünyasından bir çok kişi izlerken gecenin ilgi odağı oğlu Oğulcan Engin ve müstakbel gelin adayı Ezgi Eyüpoğlu oldu. Oğlunun sevgilisi ile ilk kez bir araya gelen Seda Sayan’a oğlu ve gelin adayı Ezgi Eyüpoğlu eşlik ederken gecede, oğlu ve Ezgi Eyüpoğlu için “Ah Geceler”i iki defa söyledi.

Seda Sayan sahnede şarkı arasında müstakbel gelin adayı Ezgi Eyüpoğlu’na ” Maşallah çok güzel ve tatlısın. Birbirinize çok yakışıyorsunuz Allah tamamına erdirsin” diyerek övgüler yağdırırken sahnede giydiği ayakkabısını oğlunun kendisine anneler günü hediyesi olarak aldığını söylerken “en güzel ayakkabılar bende” diyerek oğlunu işaret edip gelin adayı Ezgi Eyüpoğlu’na da sahneden göz kırptı. 

Ünlü sanatçı gece boyunca özenle seçmiş olduğu repertuvarı ile geceyi izlemeye gelen konuklarına unutulmaz dakikalar yaşattı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here