Ana sayfa Magazin Selin Ciğerci boşanma nedenini açıkladı

Selin Ciğerci boşanma nedenini açıkladı

497
0

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci iki yıl önce görkemli bir düğünle Gökhan Çıra ile evlenmesinin ardından geçtiğimiz hafta sürpriz bir kararla boşandı. Ciğerci, çok merak edilen boşanmanın perde arkasını anlattı.

İşte Ciğerci’nin açıklamalarından ara başlıklar:

“Evlendiğimizden beri aynı yerde yaşıyor, aynı yerde yaşıyoruz. Evde, iş yerinde hep birlikteydik. Gün içinde iş yerimizde işle alakalı bir şeyler oluyor ve birikiyordu. Zaten ilk boşanan da ben değilim” dedi.

Açıklamalarına devam eden Ciğerci “Gökhan her ne kadar agresif birisi de olsa asla kendisinde şiddetin  ş’si asla yok. 5 dakika sonra dünyanın en mutlu insanı. Bu onun karakteri. İlk tanıştığım zaman da sinirliydi ama iş işin içine girince, sorumluluklar büyüdü… Daha fazla sinirli olabiliyor, daha gergin olabiliyor. bu da ilişkimize yansıdı.

Halen bir evim yok, aldığım evin tadilat devam ettiği için arkadaşlarımda kalıyorum diyen Ciğerci “Oluşturduğum markama talipler oldu. En son Katarlı bir grup bana 18 milyon Euro teklif etti ama ben markamı onlara satmadım, Ülkemi çok seviyorum, dünyaya açılmak istiyorum.

“EVLAT HAYALİM YARIM KALDI”

Yaptığımız mal varlıklarını da uygun bir şekilde bölüştük. Hayatı bölüştük, arabalar benim umrumda değil ki… Para her zaman kazanılır. Para hesabı hiç yapmadım. Önemli olan parayı tutabilmek, büyütebilmek… İkimizde hala aynı ofisteyiz. Belki ileride ayırırım, belki ayırmam. 5 tane şirketin 1 tanesiyle devam ediyorum. Evlat edinmek istiyordum ama boşanınca bu hayalim yarım kaldı. Eski eşime mutluluklar diliyorum.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here