Ana sayfa Magazin Seren Serengil’den evlilik açıklaması

Seren Serengil’den evlilik açıklaması

254
0

Seren Serengil geçirdiği bağırsak ameliyatından sonra yaşadığı sağlık sorunları yüzünden 46 kiloya kadar düşerken arkadaşı Mustafa Tohma’dan aldığı evlilik teklifini kabul etti. Ünlü sanatçı sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programında müjdeli haber hakkında konuşan Serengil, evlilik haberinin detaylarını da verdi.

Serengil programda birlikte çalıştıkları sunucu arkadaşları Bircan Bali ve Arto’nun baskısı üzerine aldığı evlilik teklifinden bahsederken” Mustafa ile iyi bir arkadaşlığımız vardı ve halen de kendisiyle arkadaşız. Kendisiyle hiç sevgili olmadık. Ben kendisiyle çocuğumu kaybettiğim ve bunalımda olduğum bir dönemde tanıştım. Bana karşı bu dönemde şefkatli ve içinden geldiği gibi karşılık beklemeden davrandı. Tanıştıktan 6-7 ay sonra bana duygularını anlattı ama ben hazır olmadığımı onu üzmek istemediğimi söylemiştim. O da konuyu kapatıp bir daha açmadı. Ben hasta olduğumda her şeyimi yaptı” dedi.

Seren Serengil, özel hayatı hakkındaki açıklamalarına şu sözlerle devam etti: “Hayatımda bir konu hakkında kendimden emin olmadan anlık kararlar vermem. Bir gün kendisiyle sohbet ederken bana  ‘Ben seninle sevgili olmak değil ben eşim olmanı istiyorum. Ama buna ne zaman hazır olursan’ dedi. Ben de tamam dedim. Bir insanla flört etmeden sevgilik yaşamadan evlenemezsin. Çevremdeki herkes beni Mustafa beye yakıştırdı ve onunla evlenmem konusunda baskı yaptılar. Bende dün kendisine evet dedim. Bugün program sonrasında gidip yüzüklerimizi alacağız. Ama o yüzüğü şimdi değil hazır olduğum zaman takacağım. Yaz ayında evleneceğiz. Ben birinin sevgilisi değil eşi olmalıyım.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here