Ana sayfa Magazin Sihirli Annem dizisin oyuncusu Damla Ersubaşı eşinden boşandı

Sihirli Annem dizisin oyuncusu Damla Ersubaşı eşinden boşandı

602
0

Bir dönemin televizyon ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan “Sihirli Annem” adlı dizisinde canlandırdığı “ Tuğçe” karakteriyle ünlenen genç oyuncu Damla Ersubaşı eşinden şiddet gördüğü için açtığı boşanma davasında eşi Mustafa Can Keser’den tek celsede boşandı.

Damla Ersubaşı ve Mustafa Can Keser’in İstanbul Aile Mahkemesi’nde bugün görülen davasında Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser avukatlarıyla birlikte katıldı. Gizli yapılan davada taraflar mahkeme hakimine boşanmak istediklerini belirtmesi üzerine hakim 15 dakika süren dava sonrasında Damla Ersubaşı ve Mustafa Can Keser çiftini tek celsede boşadı.

Damla Ersubaşı ikinci bebeğine hamile iken iddialara göre eşi; Mustafa Can Keser’i başka bir kadınla samimi şekilde yakalamıştı. Eşinin ihaneti sonrasında Damla Ersubaşı eşini affederek evliliğine devam kararı alırken magazin basınına Mustafa Can Keser’in eşi Damla Ersubaşı’yı darp ettiği iddiaları bomba gibi düşmüştü.

2917 yılında Mustafa Can Keser’in  Damla Ersubaşı ve kendi kardeşi Alev Keser’i darp ettiği hatta tarafların mahkemelik olduğu daha sonra aralarında uzlaşarak şikayetten vazgeçtiklerini öğrenilirken Damla Ersubaşı’nın eşi Mustafa Can Keser şiddet iddialarını kabul etmiş ve pişman olduğunu dile getirmişti.

Mustafa Can Keser ve Damla Ersubaşı 2016 yılında dünya evine girmişler ve çiftin ilk kızları 2017 yılında dünyaya gelirken geçtiğimiz yıl kasım ayında çiftin ikinci kızları Zeynep Nisa dünyaya gelmişti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here