Ana sayfa Magazin Sıla ve Hazer Armani çifti boşanacaklarını duyurdular

Sıla ve Hazer Armani çifti boşanacaklarını duyurdular

689
0

2018 yılında o dönem birlikte olduğu ve evlilik hazırlığı yaptığı ünlü oyuncu Ahmet Kural tarafından uğradığı şiddet olayı ile gündeme gelen Sıla daha sonra Hazer Armani ile sürpriz bir aşka imza atmış ve geçtiğimiz Ocak ayında ünlü çift dünya evine girmişti. Uzun süredir Sıla ve Hazer Armani çifti boşanacakları yönünde haberlerle gündeme geliyordu.

Bu süreçte evliliklerini kurtarmak için çaba sarf eden çift yolun sonuna gelerek ayrılık haberlerini yaptıkları bir yazılı açıklamayla duyurdular.

Sıla geçtiğimiz günlerde haklarında çıkan ayrılacaklar iddialarına karşılık basın mensuplarına yaptığı bir açıklamada “Bugün benim doğum günüm çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Boşanmıyoruz” demişti.

Hazer Armani’de bu açıklamadan kısa bir süre sonra ayrılık iddiaları hakkında içinde bir umut evliliklerinin devam edeceğini düşünerek bu tarz bir açıklama yapmasına Sıla’nın sinirlendiği ve çiftin ortaklaşa bir açıklama yaparak boşanma kararını açıkladıkları öğrenildi.

Çiftin ortaklaşa yaptıkları yazılı açıklamada ayrılıklarını “Evliliğimiz hakkında bir süredir çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir.

Sağlığın, sıhhatin her şeyden önemli olduğunu bir kez daha epey kuvvetli anladığımız şu dönemde bu “haber”in bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de bunu açık yüreklilik ve içtenlikle birinci ağızlardan duymanızı arzu ettik.” Şeklinde duyurdular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here