Ana sayfa Magazin Sıla’nın sahnesinde sürpriz evlilik teklifi

Sıla’nın sahnesinde sürpriz evlilik teklifi

906
0

Sıla Datça Açıkhava Tiyatrosu’nda verdiği konserle hayranları ve müzikseverlerle buluşurken geleneği bozmayarak yine kapalı gişe olan muhteşem bir konsere daha imza attı.

Sıla konserinde Datçalılara “yeni şarkısı “Karanfil”le merhaba derken konserini izlemeye gelen konuklarına, “Datça benim  için çok özel bir yeri olan ve en çok beğendiğim yerlerden birisidir, havasını suyunu, insanlarını çok seviyorum. Bu yaz inanın hiç denize girme fırsatım olmadı. Sadece ilke kez denize burada girebildim. Denizi çok severim ve deniz bana iyi geliyor” diyerek bu yaz ilk defa denize Datça’da girdiğini itiraf etti. Sözlerine ; ” İnsan denize bakarken, denizin içindeyken, doğaya ve dağlara bakıp hiçliği daha iyi hissediyor insan. Doğanın ne denli önemli ve bizim için değerli olduğunu bildiğimiz halde bunu ne kadar kolay harcadığımızı görüyoruz. Bugün benim açımdan çok kıymetli bir gün. Fazıl Say, Kaz dağları için bir marş bestelemiş. Konserim olmasaydı bende onun yanında orada olacaktım. Elimizi taşın altına sokmalıyız yoksa hiç bir şeyi halledemeyiz” diyerek devam eden Sıla hep birlikte el ele vererek doğaya, yeşile sahip çıkmamız diyerek konserine devam etti.

SAHNEDE EVLİLİK TEKLİFİ

Konserinde sevilen parçalarını birbiri ardına sıralayan Sıla, genç bir hayranın kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için sahneye gelmesine izin vererek hayranını kırmayarak sahnesine davet etti. Evlenme çifti yapan hayranına ve sevgilisine “ Bu mutlu gününüzün benim sahnemde gerçekleşmesinden dolayı sizlere ayrıca teşekkür ederken bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi ve bu anlarda bu davranışı ve sözleri konseri izleyen konukların yoğun alkışı ile taçlandı.

Sevilen şarkılarını peş peşe sıralayan başarılı sanatçı, kız arkadaşına evlenme teklifi etmek isteyen genç bir hayranını kırmayıp sahnesine davet etti. “Bu mutlu gününüze bizi de ortak ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum ve bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.” dedi ve bu davranışıyla sevenlerinden büyük alkış aldı.

Konserine devam ederken iki hayranının açtığı “”MUTLULUK YAŞANIYORSA SENİN SAYENDE” pankartı gören Sıla pankart açan iki hayranını da sahnesinde ağırlayan güzel sanatçı, onlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek anı ölümsüzleştirdi. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here