Ana sayfa Magazin Sinem Uyar’a sosyal medyadan büyük tepki yağdı

Sinem Uyar’a sosyal medyadan büyük tepki yağdı

641
0

Katıldığı Gelinim Olur musun isimli yarışma programıyla bir döneme damga vuran ve bu sayede şöhreti yakalayan, ardından sokak hayvanları hakkında bir çok tartışmaya katılarak adından söz ettirmeye devam eden Sinem Umaş ülkemizi ve tüm dünyayı etkisine alan koronavirüs hakkında yaptığı bir paylaşım sonrasında takipçilerinden büyük bir tepki aldı.

Sinem Umaş kendisine ait Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda koronavirüs yüzünden bir çok insanın evlerine kapanmasına tepki göstererek yapılanların sadece abartı olduğu ifade ederek “Koronavirüs yüzünden şiştim kaldım.  Gerçekten bu koronavirüs muhabbetinden sıkılmaya başladım. Bir şey bu kadar da büyütülmez ki. Tüm işlerim bir anda durdu. Bir haftadır para kazanamıyorum. Doğalgaz, kira, elektrik faturaları nasıl ödenecek. Alt tarafı yaşlıların %14’ünü öldüren bir virüs yüzünden birçok kişi iflas edecek. 7 gün iş almamam benim için büyük bir kayıp. Beni bir kenara bırakın günlük veya haftalık para kazanan bir çok işçi var ve çocuklarına ekmek götürmek zorundalar. Devlet bu insanları düşünmüyor bizle dalga geçer gibi yaşlılara kolonya ve mendil indirimi yapıyor” diyerek bir paylaşımda bulundu.

Yaptığı paylaşımın ardından takipçilerinin tepkisi üzerine başka bir paylaşım yaparak “ Kimse buradan bana duyar kasma yapmasın. Gripten bile günde kaç insan ölüyor. Son zamanlarda geçirdiğimiz griplerden bile biz gençler zor üstesinden geliyoruz. Sorumsuzca yaşar ve beslenirsen bunlar başına gelir ve hayatın risk altına girersin” diyerek kendisini savunmaya çalıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here