Ana sayfa Magazin Songül Öden’den çarpıcı açıklamalar

Songül Öden’den çarpıcı açıklamalar

474
0

İbrahim Selim’in programına konuk olan ünlü oyuncu Songül Öden özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan Öden, yaptırdığı estetikten pişman olduğunu söyledi.

İşte Öden’in açıklamalarından ara başlıklar:
“Bugüne kadar hiçbir yapımcıdan ve yönetmenden kadın oyuncu olduğum için farklı muamele görmedim. Bazı konularda asla taviz vermedim vermemde. Çalıştığım en keyifli iş ‘Umutsuz Ev Kadınları’ oldu. Pandemi döneminde dışarı çıkılmayacak denildiğinde bir tuhaf oldum. Kendimi yarı kapalı bir cezaevinde gibi hissettim. Bu sürede evdeki yaşamı keşfettim. Alacaklarımı aldıktan sonra 50 gün dışarı çıkmadım ve çıktıktan sonra da kimseyle göz göze gelmediğimi fark ettim” dedi.

Açıklamalarına devam eden Öden “9 yaşımdan beri şarkı sözleri yazıyorum. 15 yaşımdan beri de beste yapıyorum. Tüm yazdığım şarkı sözlerimi ablam noterden tastikletmiş. Burnumun kemikli olduğuna ve nefes almakta zorlandığıma kendimi ve çevremdeki herkesi inandırıp ameliyat oldum. Kimse bana izin vermedi, bende ameliyat paramı biriktirip ameliyat oldum. Ama sonrasında bu sefer gerçekten nefes almakta zorlandım. Doktor ameliyat ederken bütün kıkırdakları almış. Sonrasında iki kez daha burun ameliyatı geçirdim. Şu an nefes almakta zorlanarak yaşamak zorundayım. Şeytana uyup botoks yaptırdım bu sefer de gülüşüm bozuldu. Çocukluğumdan beri disleksi hastalığım var. Hayatımda en unutulmaz anlardan biride 2018 yılında Lübnan’daki Murex D’or ödül töreninde “Türk dizelerini ilk tanıtan ve sevdiren kadın oyuncu ödülünü” aldım.” diyerek açıklamalarını tamamladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here